Mám problém

Príspevok v téme: Mám problém
Mladychalan

Ahoj , túto tému som už raz zverejnil v inej kategórií ale keďže to súvisí aj so vzťahmi , skúsim to aj tu . Mám 20 rokov , no na môj vek mám výrazne slabšie sexuálne skúsenosti než iný chalani , nič moc , to pritom podľa mňa nevyzerám až tak zle ajkeď čo sa týka tváre je to možno horšie ako telo keďže som vysoký cca 190 a dosť cvičím najmä v poslednej dobe . Napriek tomu síce aktívne vonku nevyhľadávam baby ani na to zrejme nemám ale nedarí sa mi ani čo sa týka zoznamiek , písal som si veľakrát s babou ale málokedy to viedlo čo i len k stretku . Prosím poradí mi niekto? Som už z toho zúfalý ...

Mladychalan

Kajka294 áno tak píšem si aj s babami , to nehovorím ale táto téma vznikla v období kedy som fakt nemal reálnu šancu chodiť s babami von , inak naozaj si myslíte že v dnešnej dobe mladý človek ktorý sa chce uživiť , pohnúť vpred môže po večeroch v Piatok večer alebo Sobotu baliť baby?? Najmä keď už každý zamestnávateľ trvá na pracovných piatkoch ale najmä sobotách? Osobne si myslím že baby si potrebujú chalana oťukávať( teda ak nejdú hneď po fyzickom výzore , poznám aj také prípady ale pri mne to nehrozí) .

Mladychalan

No ako vidím že sa to rozbehlo. Áno aj čo sa týka sexuálnych skúseností si myslím že by som sa mal kde zlepšovať a ďakujem , pozriem aj tú stránku . No čo sa týka vzdialeností (Slovensko je možno malá krajina ale máme katastrofálne rozvinutú infraštruktúru , najmä čo sa týka stredného Slovenska . Čiže cesta vlakom z Bratislavy do Košíc , reálne môže trvať 12 hodín . Toľko k tým vzdialenostiam . Vy si niektorí poviete že kam sa tak ponáhľam , no na čo je mladosť ak to nieje obdobie keď má človek plno energie a chuti , naozaj ľudia čo si hovoria mám čas do 30tky, potom zistia že najlepšie obdobie života na získavanie skúseností premárnili a väčšinou skončia sami .

kajka294

Ako mas len 20 rokov, to je na zoznamku este malo. Ved isto si aktivny clovek, vravis ze sportujes, tak su prilezitosti, ak sa ti nejaka ta baba paci, aby si ju oslovil

pupavka18

Skúsiť zoznamku: partneri.sk

tiež, ak si napr.zo žilinského kraja, pozri aj košický, prešovský kraj, veď Slovensko sú malé vzdialenosti,
Nie vážny vzťah, ale zadať priateľstvo

medzitým pracovať na sebe, cvičiť, byť slušný, usmievavý... poriadku milovný aspoň kúsok, vedieť uvariť jednoduché jedlo, byť kus finančne zdatný, no dosť je toho aj iného ešte

Elizabet22

Podla mna mas na take este casu dost. Ved mas len 20 rokov tak kam sa ponahlas, ci potrebujes mat na konte uz niekolko sexualnych skusenosti?

Mladychalan

Mimia , neviem ako to tu používať tak to napíšem takto . Presne tak , podľa mňa nemôže byť nič lepšie a najmä pre chalana , chlapa ak má po boku stálu partnerku , neverím že to neprospieva fyzickému aj psychickému zdraviu . Veď k čomu inému boli ľudia stvorený ak by nemali ten pud proste žiť s niekým. Mám hlúpu povahu ale takisto verím že mám v sebe dosť veľa dobrých vlastností a pre babu by som vedel naozaj veľa spraviť , len bohužiaľ nemal som príležitosť , pretože veľa ľudí múdruje ale kto reálne si našiel niekoho skrz oslovenie niekde? To už je otázka .

Mladychalan

A všimol som si aj človeka čo tu písal aký je vzťah kktina keď ho mám citovať s prepáčením , zrejme si troll (alebo len nedozretý aby si pochopil že vo vzťahu sa človek tiež vyvíja a posúva niekam , ľudia sú spoločenské bytosti . Ja som si tiež 2 roky dozadu myslel ako mi je samému super a ver mi že nedávno som mal také depresívne stavy a pociti ničoty až som mával nočné mory ). Takže ak ty nepotrebuješ nikoho blízkeho do života ok , no ja som zdravý chalan , už mladý chlap pomaly a ja babu potrebujem . Mám svoje chyby ale vzťah je už predsa len iná kategória , všetci máme vlastné ego , vlastnú hlavu aj srdce . No ak sa dvaja vedia porozprávať , rešpektovať a ľúbiť . Môže to viesť k tomu že obaja budú pre seba opora a budú sa inšpirovať k lepším výkonom v živote a lepšiemu pohľadu na svet .

Mladychalan

Ahojte , vidím že sa to tu rozpísalo a to si naozaj cením že sa našli ľudia čo chcú pomôcť , no bývam cca okolie Piešťan a Trnavy , niekde v tom kruhu , presnejší byť nechcem . Myslím si že ani výzor nieje problém však okrem tej výšky neverím že vyzerám zle čo sa týka tela (bodybuilder to nieje to je pravda ) , no fakt neverím že je to najmä o výzore ako som čítal ?, baba predsa nedá každému vyšportovanému chlapovi . Čo sa týka vzťahu určite ide aj o to niejako ju zaujať a z mojich skúseností , najhoršie je napísať že žena pri vzťahu pozerá na vzhľad (neviem prečo ale proste asi všetci nenávidíme škatuľky ) , mne išlo najmä o to aby som to vysvetlil či už vzťah alebo sex , ja nemám kamošov (partiu) a sám človek určite nebude pôsobiť uvoľnene a dominantne (baby ak sa vám stalo že za vami došiel sám chalan kdekoľvek ) , pôsobil na vás uvoľnene ak sa samozrejme pýtal niečo ohľadom vás ? Prípadne ak bolo niečo viac , ozval sa ešte potom?

Priložiť fotku mi nejde ale tak ide o to že po fyzickej stránke nevyzerám zle . Teda možno mám pár deformácii a niečo čo ma trápi ale nevravte mi že nie sú aj škaredý ľudia čo by nemali vzťah alebo to druhé .

Nie panic už nie som ?, neviem či som sa vyjadril k tomuto ale proste mne v tejto téme išlo naozaj o vzťahy .

Insideterka

Ahoj Mladychalan, veľmi ma zaujal tvoj príspevok :) Mám úplne rovnaký problém, tiež mám 20 rokov a ešte som nemala poriadny vzťah. Môj problém je hlavne v tom, že som introvertka, a ešte k tomu som aj hanblivá :D
Ak by si chcel, tak mi môžeš kľudne napísať na mail insideterkadvojka@gmail.com :) Rada by som spoznala niekoho, kto má podobný problém.