Úzkosti a depresie

Príspevok v téme: Úzkosti a depresie
john_johny

Ahojte som John ,viete mi niečo odporučiť s kým by som sa mohol v pohode a dlhodobo rozprávať kamarátiť kto by sa zaujímal o mňa a o to čo prežívam ale prosím nie ipčko už naozaj poznám ipčko a nieje to bohviečo stále tam trepu to isté do okola že sú tu so mnou... prosím niekto buď písať alebo poradiť...

pupavka18

Presne tak, chlapec sa tu úprimne zveril s najtajnejším,

Ak si prejdete iné príspevky, OMEN sa VELMI OSTRO vyjadruje aj v iných témach,

Johny,treba vydržať do 18 rokov, ak budeš presvedčený,že ideš nato, začnú rozhovory najskôr o tomto všetkom,čo to obnáša, zatiaľ skús pozrieť tie české stránky, či niečo si viac nenájdeš,

Dovtedy sa obliekaj ako chceš, dnes aj tak móda je oversize pre všetkých, a ,,dievcenske veci" proste musíš pretrpieť, však aj iní ich trpíme, kus humoru, nadhľad,
3 roky nie je veľa, sustreď sa na školu, vyčnievať z davu nemusíš veľmi, aby si netrpel, aby si nebol vyradený z kolektívu, nebol sám, proste IBA tri roky,

(slušnosť, zdravé sebavedomie, kus humoru, vzdelanie, sluchátka na uši - daj si beh, vyčistíš hlavu a ruka hore .. aj do budúcna treba pozerať)

Mercury

Johny vôbec toho používateľa neber vážne ak ti to čo píše nejakým spôsobom ublizuje ,už som ti písal predtým že ľudia sú zradný

Mercury

Omen ty sa radšej k ničomu nevyjadruj ,neviem kto si čo si aké právne rady ,len dúfam že nerobíš nejakú právnu alebo právnickú pomoc ,Boh ochraňuj človeka ktorý sa ti dostane pod ruku .o tie tvoje rady tu tento človek ktorého sa to týka vôbec nestojí ,lebo ako tak pozerám si mu len uškodil/a .

pupavka18

A že psychická porucha?!...

Johny sa cíti ako Johny... Má 15 rokov, skoro dospelý, napriek tomu zraniteľný veľmi,
práve preto ho rešpektujem,
rodičia to zrejme nechcú prijať, ale rozprávať by mohli s ním,
No asi preto je tu, že je to ťažké doma, aj mne by bolo ťažko, ale rozprávať treba

Tiež by som dúfala,že sa niečo zmení, ale zrejme od malička je proste Johny, tak ako inak sex.orientovaní, je to dané od narodenia

Omen

Nemusíš. Dostala si právne rady grátis, ja ti nič účtovať nebudem. :)

Je to tvoj život, tvoje rozhodnutie a len TY ponesieš zaň následky. Ono treba problém vyhodnotiť a pozerať naň ďalej ako len na špičku vlastného nosa. (SIC!) Môže sa stať, že sa ti začnú vysmievať, šikanovať atď. a nie pre ten tvoj "pocit", ale pre tvoje správanie - "vyžadovanie oslovovania v mužskom rode", ktoré si už PREDČASNE automatizuješ.

A to, že ty si rozhodnutá "podstúpiť tranzíciu", ešte neznamená, že ti ju aj schvália. Na to LEN "plnoletosť" nestačí: musíš byť aj SVOJPRÁVNA, nesmieš trpieť žiadnou psychickou chorobou ani poruchou, musí ti byť diagnostikovaná LEN F64.0 (transsexsualizmus) a s návrhom musí súhlasiť xy odborníkov, keďže jedinec postupuje okrem hormonálnej liečby aj kastráciu.

Veľa šťastia!

john_johny

Prepáč používateľska OMEN ale asi neprímem tvoje rady pretože naozaj mi nerobí dobre keď ma niekto oslovuje v ženskom rode je to pre mňa zlý pocit nerešpektovania môjho mužského rodu ako sa cítim ja som už rozhodnutý podstúpiť tranziciu čiže zmenu pohlavia viem že sa to dá len v dospelosti a neostáva mi nič iné len vydržať do dospelosti...

Omen

Milá Púpavka,
kde spochybňujem a vôbec spochybňujem to, ako sa cíti??? : o)

Naopak, dávam jej právne rady, keďže už teraz má problémy, aby si nepridávala ešte ďalšie, lebo by to už nemusela zvládnuť. Tu môže otvorene písať o svojich pocitoch, ale v realite musí zvážiť, čo komu a koľko toho povie - preto tá poznámka pri psychiatrovi. Má 15, je v puberte a hormóny sa búria).
Ja som tu nato, aby som jej PORADILA a POMOHLA, keďže viem o tom dosť a nie, aby som ju "rešpektovala" ako chlapca (má snáď diagnostikovanú túto psychickú poruchu?) a utvrdzovala ju v tom - tým by som jej LEN uškodila. Je už na nej, či moje rady príjme alebo...
Odporúčam naučiť sa čítať s porozumením. ;)

john_johny

A áno cítim sa ako chlapec tak to prosím rešpektujte a oslovujte ma v mužskom rode keďže od detstva sa obliekam ako chlapec a hovorím o sebe v mužskom rode a bavia ma väčšinou chlapčenské aktivity...
A áno potrebujem niekoho rozumneho kto by sa so mnou v pohode bavil a v pohode o všetkom ako človek rozprával...
Ak by tu nejaký taký rozumný človek bol tak mi napíšte na gmail john123zoe@gmail.com

john_johny

Ach ako vieš ty čo si napísala ,, milá Janka'' že je to moje skutočné ženské meno úprimne nie nieje to moje ženské meno...