Kamarát 32 ročný panic rada

Príspevok v téme: Kamarát 32 ročný panic rada
Filippp

Ahojte prosím poradte.

Môj najlepší kamarát nedávno oslávil 32 rokov, problém je že nikdy nemal žiaden vstach, nikdy nedržal ženu ani za ruku, proste nič.

Pokusal sa, chodil na rande asi 10x ale vždy neúspešné a s kazdym dalsim rande je viac v depresi.

On je taky introvert ze je tichi uzatvoreny do seba nema žiadne skúsenosti.

Poslednú dobu už sa mi niekedy ani 2 dní neozýva a potom napise že sa necitil dobre a pil doma vodku. Bojim sa ze si nieco spravi.

pupavka18

Ahaaaa, jasne na ,,test" som zabudla, veď aj ja sama som mala svoj vlastný test, dotyčný ,, prešiel", sú to skôr kritériá, ako test... Ale ja som to tiež nazvala zo srandy testom.
Ide tiež o tú povestnú chémiu, medzi mladými..

áno, nie je to jednoduché, ale tým, že človek chodí, aj nasilu medzi ľudí, do susedného mesta napr., Aj do Prahy, veď pendolinom trvá cesta len pár hodín...a vedieť proste vystúpiť z vlaku v cudzom meste a ,,nestratiť sa"

Dnes proste v práci aj v živote človek musí byť flexibilný a mať svoj štýl kúsok, mať proste neprestrieľné sebavedomie.nie, že byť namyslený...ale keď mám prácu.nejaky príjem, strechu nad hlavou, rodičov, nejaká rodina, sestra,bratranec, už tie rozhovory sú, človek nie je sám...
Komunikácia je dôležitá, alebo čítať tiež, slová sa nalepia...

Treba skúšať, nebáť sa, ja som bola na zoznamke, nebrala som, že musím za každú cenu, fotka nikdy...nick aj 7... bolo, proste som hľadala, tak, ako ostatní tiež... A stretla som sa veľa x... No boli ešte spomienky na minulosť, obchod blízkych osôb ma poznačili, teda nebola som to ja, smútku veľa vo mne, trápenie a neistota druhých odrádza.
Musela som to obdobie prežiť a pretrpieť sama, nestrácala nádej, dala do poriadku postavu,
naučila som sa so smútkom žiť, nedávať najavo, doma aj plačem, no nikto ma nevidí,

Cez obednú prestávku do fitka, bolo blízko, a výsledky sa dostavili, aj v psychike, proti vôli som cvičila, nechcelo sa mi, ale potom bolo super,
a ani neviem ako, som dokázala sama si objednať v kaviarni kávu aj jedlo, a to jedlo aj zjesť.. dovtedy bloky a zaseknuté ústa, ani hlások.

Ja som mala šťastie, na správnom mieste, v správny čas...môj recept je chodiť medzi ľudí, ja sama som chodila po Prahe, do kina, potom cvičenie, nahlas som čítala, zlepšila rétoriku, koktanie odišlo, v Prahe som, aj keď som nepotrebovala, s úsmevom poprosila, že kde je Karlov most, ktorým smerom, nabrala som iné dojmy,

Treba najprv budovať sebavedomie, usmievať sa na svet, mať poriadok na stole v práci, doma tiež, vedieť vymeniť žiarovku...poistku, šrubku zašrubovať, mňa donútil život aj rúbať drevo,

A potom som sa šik obliekla, hodila úsmev a keby ostatní vedeli, že som pred hodinou rúbala drevo do pece, upratovala izby po turistoch, čo mám ako 2.prácu...
Peniažky sú, hlava hore, ruka hore a s úsmevom si idem (okuliare 9tky dioptrie! vymenila za kont.čocky)

Ernest-ernie

pupavka18 veľmi pekný príspevok (bez irónie)

V podstate si potvrdila to, čo každý kto sa trochu venuje téme vzťahov už vie, a to že pracovití, úprimní, príjemní (tzv. "beta samci") ženy nepriťahujú a nezaujímajú.

"Treba na sebe pracovať, usmievavý byť skôr, postava sa dá vylepšiť, no treba chodiť do fitka, alebo cvičiť, oblečenie kus moderné aspoň, mať aký dáky prehľad, pravopis aspoň na 75%, mať niečo ušetrené, nenariekať, konať..."

To všetko je úplná pravda ale chýba tam jedna hlavná vec a to pochopiť ženské rozmýšľanie, vedieť ako sa správať, budovať svoju príťažlivosť a vedieť reagovať na ženské testy.

Všetky tieto princípy sa dajú dohľadať na nete.

Ja som mal poslednú dobu dve ženy takmer na dosah ale pobabral som to lebo som neprešiel ich testami, (čo som vtedy ani netušil že také niečo existuje)

pupavka18

Ja poznám, 4 až... všetci sú pracovití, úprimní, príjemní. ,, chyby" : jeden úplne bez vlasov, veľmi dobrý ako človek, šikovný, dievčatá dnes pozerajú dosť na výzor, 2.strašne chudý, nesmelý, veriaci a veľmi dobrý človek, pôsobí, kde má dáš, tam sedím...
Ďalší dvaja úplne v pohode, výzorom fajn, záujmy, chodia medzi ľudí, aj na nete skúšali, na túry, autom atď., a nič, už to vzdali, jedného ale aj sestra, tiež príma dievča, sama, takže rodičia ani vnúčatá...

Treba na sebe pracovať, usmievavý byť skôr, postava sa dá vylepšiť, no treba chodiť do fitka, alebo cvičiť, oblečenie kus moderné aspoň, mať aký dáky prehľad, pravopis aspoň na 75%, mať niečo ušetrené, nenariekať, konať...

Je to zlé a smutné, keď z roboty v beznádeji domov, čakať na ďalší deň, že do roboty zase, netreba sa vzdávať, chodiť napr. na kurz cudzieho jazyka, všade sú ľudia,
Ísť na nejaký zájazd víkendový, všade je väčšina dievčat, žien...
Aj tu na fóre sú témy: hľadám kamarátku v KE, alebo v Prešove
Tiež modrý koník, že hľadám kamošku, zoznamka partneri.sk, viac x skúšať,

Jedna sa zoznámila takto: prehľadala sprievodcov po meste, vybrala si...a do toho mesta kúpila letenku, prihlásila sa ako záujemkyňa o sprievod po cudzom meste a zapôsobila, je to skutočná osoba, nie vymyslená, žije v Prahe...

mircok

vsetko je to len o pristupe. ak si tvoj kamarat mysli, ze mu nie je dopriate si niekoho najst a ani sa nesnazi si niekoho hladat, tak sa nic nezmeni. mam kamosa, ktory ma sice 29, ale tiez este nemal sex. vsetko ma na haku, tiez som sa velakrat bal, ze si nieco urobi, ale ak sam nechce zmenit urcite veci, tak mu nepomoze nikto a nic, bohuzial.

perla

Ja takisto nepoznam nikoho po 30tke, ktory by to este nemal za sebou. Treba zistit v prvom rade, kde je problem a potom ho riesit. Mozno navsteva psychologa by pomohla?

semario

Tak by si ho mala ísť asi pozrieť. Ono niekedy sa stane, že tá depresia prerastie až do takého štádia, že je lepšie vyhľadať odbornú pomoc, lebo človek si tak nejak sám poradiť nevie

sunny723

Ja osobne chlapov ktory maju 30 a viac a co este nemali sex, nepoznam. Z rozpravania jednej znamej ale viem ze hlavne v cirkevnych kruhoch je takych habadej. Je to kazdeho osobna vec kedy sa k tomuto aktu odhodla, neodsudzujem to, lenze ked si teraz predstavujem ze by som mala byt na rande s takych chlapom, tak je z neho hned citit ako na tom je a nebolo by to pre mna pritazlive :D Nebolo by odveci otukat sa, niekde v tajnosti a vuala sebavedomie je na svete........................

keity

Tak takemu pomoze sa len postupne zacat otukavat so zenami a inak hrozne sa mi pacia vety zacinaju kamarat kamaratka ma takyto problem...to mi pride pardon, trosku take ze deje sa to mne je jemu, Ale tak neviem.