Kamarát 32 ročný panic rada

Príspevok v téme: Kamarát 32 ročný panic rada
Filippp

Ahojte prosím poradte.

Môj najlepší kamarát nedávno oslávil 32 rokov, problém je že nikdy nemal žiaden vstach, nikdy nedržal ženu ani za ruku, proste nič.

Pokusal sa, chodil na rande asi 10x ale vždy neúspešné a s kazdym dalsim rande je viac v depresi.

On je taky introvert ze je tichi uzatvoreny do seba nema žiadne skúsenosti.

Poslednú dobu už sa mi niekedy ani 2 dní neozýva a potom napise že sa necitil dobre a pil doma vodku. Bojim sa ze si nieco spravi.

99domima

Vyplakávanie mu nepomôže. No na čo myslí, tak to si privolá, ak sa sám v sebe utápa, tak nech sa potom nečuduje, že pre žiadnu sa nestáva príťažlivým

Josipe

Odpadská krajina
Kontakt nedávam pretože už mám nejaké skúsenosti takto cez internet, ktoré zakaždým dopadli zle alebo tak nijako. Vždy sa na takýchto stretnutiach cítim ako na pohovore čo asi uznáš že nie je najpríjemnejší pocit. Toto k životu fakt nepotrebujem.
A neriešime predsa mňa ale kamaráta autora témy.
Ale súhlasím s tým že možno má aj šťastie že nikoho nemá. Keď si raz niekoho nájde možno ešte bude s láskou spomínať na obdobie kedy si mohol robiť čo chce a mohol myslieť iba na seba a nemusel sa s nikým o nič deliť. Častokrát chceme to čo nemáme a keď to nakoniec získame zistíme že sme to asi v skutočnosti nechceli.
A myslím si že to dohodenie niekoho je celkom dobrý nápad. Aj to je jeden z najčastejších spôsobov ako sa dvaja ľudia dajú dokopy. A to cez kamarátov.
Ale mňa určite nikomu netreba dohadzovať. Mám toľko sebauvedomenia že viem že by to nebol dobrý nápad.

OdpadskaKrajina

Bože môže byť rád že nemá nejakú sliepočku na krku :D veď existuje toľko vecí, že mať nejaký sprostý vzťah je zbytočnosť... Možno že sex môže chýbať zdravému chlapovi, ale ísť do bordelu by som asi nedal :D a týpkovi o ktorom je téma by to asi tiež nepomohlo, skôr by sa cítil ako nula, alebo by mal potom výčitky svedomia... A na hlúpe reči sa môže vybodnúť... Takých rodičov by som poslal niekam do ehm :)

KristianKK ta čosi, Josipe tu len vyplakáva ako ju žiadny muž nechce a ako idú muži len po krásaviciach ale kontakt na seba nedá :D vyberavá je ako každá ženská. Vzorce správania sa nezaprú.

fonte

Chlapci, ja Vas nechapem. Ved zeny su ako macky. Ak mate peniaze na dovolenky a vylety, tak nejaku ulovite.
Dnes je uplne bezna kombinacia pekna zena a 120 kilove prasiatko, co je troska pri peniazoch.
Jedine zeby ste boli ozaj spatni ako cesta do roboty a mali tristo vredov po xichte.
Je to tak?
Bohuzial s niecim suhlasim, ze dnes je zla doba a tie naroky su hruuza, ale ved sa nemusite zenit a tristo deciek.
Neviem odkial ste, ale ja zijem v zapadakove a taketo pary vidim bezne.
Bohuzial nie na kazdeho sa ujde a tiez mam kopu znamych po 30tke, co su dlho single a uz zacinaju mat ozaj na haku.
Otazne je aj, co vyzarujete, lebo z cloveka to citit na sto honov, ked je v porazeneckej nalade a zeny su take, ze o takeho ani hrdzavy ony neopru.
Nech si chalan niekde uzije na private, pomoze to urcite.

Kristiankk

Presne tak totalne chora doba, a najlepsie ze zase pridu mudre zeny , ze sme ufnukanci a len placeme a sebavedomie a bla bla a pritom mudruju do veci ktore absolutne nezazili osobne , takze nemaju sance vediet ake to je.

Libertz

Ernest ale da sa vselico vysvetlit ked je druha strana pricetna. U mna normalne pochopili tieto veci.. teda teraz uz mam len jedneho rodica..

Ernest-ernie

Libertz takéto otázky od rodičov určite nie sú príjemne ale musíš pochopiť že tí rodičia vyrastali v úplne inej dobe a oni to proste nechápu čo sa teraz deje.
To im nevysvetlíš nijak ak majú 60+ a nevedia ani zapnúť pc (tak ako moji)

Libertz

Ernest: no ano ja tiez kolkokrat co pozeravam videa na tieto temy v AJ.. je to hrozne jakoze. Neni nahoda ze to islo ruka v ruke s rozmachom socialnych sieti typu tinder a instagram. Chora doba toto. Jakoze toto bude mavat obrovske vplyvy na spolocnost.

Filip: tak nech im povie nech ho zoznamia s nejakou/nejakymi ked su taki mudri. Jakoze ozaj to je to posledne co ten chalan potrebuje este aj buzeraciu od rodiny fuj.. namiesto podpory realnej len mudre recicky. Ved to ho moze uz uplne dorazit, nechapem co ma hento za rodicov sprostych...