Meranie zraku v optike

Lucyia

To áno, mali to riadne vymakané. A hlavne sa mi páčil prístup, proste nebolo to len tak odfláknuté ale naplno sa venovali a počas vyšetrenia aj všetko vysvetlili.

mistrik58

vies co, zatial som chodieval len do optiky, kedze som vaznejsi problem s ocami nemal a myslim si, ze v tychto dnesnych optikach maju proste tie pristroje na velmi vysokej urovni

Lucyia

To teda hej, tiež chodím do GrandOpticalu ale čo si pamätám tak za pár dní som u nás v Auparku bola objednaná. Je pravda že záleží aj koľko ľudí sa objednáva ale najdlhšie som teda čakala asi dva týždňe.

Kubelka

Áno aj v Grandopticale sa tiež treba objednať ale za pár dní som bola objednaná a nie ako u očného tam som čakala aj mesiace niekedy. Takže ak potrebuješ len rýchlo zmerať zrak tak je to rýchlejšie.

slivca

teraz ti vedie akludne aj v optikach dobre zmerat zrak, no ocny, on vie spravit zas aj take tie ine vysetrenia ako ocny tlak a podobne

Kubelka

Cena je úplne v pohode. A áno oni len merajú ale zase ak sa im niečo nezdá tak ťa k očnému pošlú, nenechajú to tak. Ale za mňa super, hlavne to že je to bez čakania.

Kubelka

Ja som platila v Grandopicale 15 euro a keď som si kupovala u nich okuliare, tak mi tú sumu odrátali. Ale keby som si nič nekúpila tak by mi dali kupón v hodnote 15 Eur a bol by platný 14 dní, čo tiež nie je zlé.