Meranie zraku v optike

fialka5

tak ja som bola u ocnej,robila mi rozne vyšetrenia na tých pristrojoch a zmienila som sa že už nedokážem prečítať drobné písmo a ona na to že si mám v optike da skontrolovať a okuliare na citanie vybaviť že ocný to uz nerobia.ale skor si myslim ze je to od prístupu lekára ci sa mu chce alebo nie.

zdenika

Podľa mňa záleží, napríklad som bola v optike, ale bolo mi povedané že by bolo ok ísť aj k lekárovi ale čo je na tom pravdy, podľa mňa ti to poriadne zmerajú aj tam aj tam.

renata18

myslim, ze skor sa terminu dockas asi v optike. vela znamych chodi len takto do optiky si dat merat zrak a rovno si tam vies vybavit aj okuliare, takze dve muchy jednou ranou.

Lubielka

Ja chodím už len do optiky - väčšinou teda do Grandopticalu v Eurovei. Mám to po ruke. Vždy ma objednajú za pár dní a vyšetria zrak. Jedine raz ma poslali z k očnému lebo mali podozrenie na niečo. Ale našťastie to bol len planý poplach. Takže zmeranie zraku je dôklané.

miahu

ja som bola na merani zraku v len optike a podla toho merania mam aj okuliare spravene. ono u ocneho tusim viacero tych veci v ociach meria. ale tak neviem, mne pasuju aj taketo okuliare z optiky.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?