kolegyňa

Príspevok v téme: kolegyňa
novicer

Ahojte,
rád by som nadviazal kontakt s kolegyňou ktorá pracuje na inom oddelení a v inej časti (pomerne) veľkého areálu. Dúfal som že bude nejaký vianočný večierok alebo teambuilding (ktorý práve v minulosti slúžil na to aby sa zamestnanci spoznali aj inak ako po mailoch) , ale kvôli korone sú všetky akcie zrušené. Poviem pravdu, poznám ju len z videnia (jedáleň), pár krát sme boli pracovne mailom/telefonicky v kontakte ale už aj to je minulosť. Je nesmierne sympatická, má príjemný hlas a vyzerá byť inteligentná. Zadaná pokiaľ viem nie je, ale to predbieham...
Každopádne netuším ako vôbec nejako začať, aby to nebolo drzé a nevhodné...

Almarinos

mozes to zmenit v podvedomi a das to :) Len sa k tomu vediet dostat :)
Ja som sa teraz za posledne dni k tomu dostal a vznika to pri maznani sa s matkou, ked je chlapec zneisteny, lebo aj matka je zneistena v intimnej oblasti.... a vznika taky stav "o tomto sa nehovori".

Chlap to potom nevie prejavit voci zene kt. miluje.

Tiez neviem urcit, preco su niektori taki chlapi od narodenia, ale vsimol som si ked som este chodil do skoly, ze taki spoluziaci, co mali sexualne narazky voci spoluziackam, boli v pohode. Ale ja som v pohode nebol uz ked som to pocul.
A vsimol som si, ze prave takito chlapi by tento scenar v klude mohli dat. Dovod? V ich rodine nie je zakazane hovorit o sexe, nie su potom strpnuti a v krcoch, ako som bol napr. ja a uz len pri pomysleni na to mi bilo srdce.
mirecc, tvoj pohlad? v tvojej rodine sa mozes s matkou volne bez tremy porozpravat o sexe, je ti dobre pri tom, alebo by si radsej o tom nehovoril?
Vztah k Matke je totizto brana ku vztahu k zenam. To sa opisuje myslim aj v roznych psychoanalytickych knihach. Skoda ze neviem priklad.

Mirecc

Chapi čo by to dali podľa tohto scenára čiže by nabehli a hneď si nenútene vypýtali kontakt a prihodili zopár dvojzmyselných sexuálnych narážok, tak to je pre nich úplne prirodzené a robia to od malička.
Neviem či sa tak treba narodiť alebo sa to vybuduje v mladosti, každopádne ako dospelý človek to už asi nedáš.

Almarinos

youtu.be

teraz mas cas analyzovat situaciu, co nastalo, preco to nastalo a preco si bol nech si robil co robil, bezmocny v danych situaciach.
Mozno si mal aj pocit, ze je to nieco silne, nieco nad tebou, co ti neumoznilo, aby si urobil to, co by si chcel.
Skus si predstavit situaciu, ze by si prisiel k tomu stolu medzi tych cudzich ludi, sedela by tam aj ona medzi nimi a odsunul by si vedla nej stolicku a povedal jej:
Cau, ako sa mas?
A pozname sa?
No, uz sme si spolu raz pisali.
Aha, ale ja o tom neviem...
Ale ja viem...... atd.

Teraz si nebol panom situacie ale su chlapi, co by to dali podla toho scenara.
A presne to ma podnietilo polozit si jedinu otazku - Preco? a hladat odpovede. Tie odpovede existuju, treba ich len najst.

novicer

Mirecc - Aj myslím že máš pravdu. Takto sa vzťahy nerodia a asi som si trochu (dosť) uletel :) Prípad uzavretý.
Neviem nájsť kde sa tu maže téma, tak o to prípadne poprosím administrátora :)

Mirecc

Ani ju nemusíš oslovovať, ženy hľadajú suverénnych, sebavedomých mužov a nie takých čo hľadajú info o tom ako ich osloviť na pomomŕtvom fóre :D

novicer

daniela2 - neviem či to nie je za hranicou slušnosti, písať jej takto na FB. Pripomína mi to tých Indov čo vypisujú v lámavej angličtine náhodným ženám.
Čo by si na to povedala ty, keby ti pristála takáto správa? Nezmazala by si ju hneď, nezablokovala odosielateľa, alebo ju prosto ignorovala že je to len nejaký blbec? :D

novicer

@katikaluz14 - mám len ten firemný mail, nič viac. A práve neviem ako zohnať nejaký iný kontakt. Jej kolegov "poznám" rovnako ako ju :).
Už druhý týždeň po sebe som ju nevidel ani v tej jedálni, asi pracuje z domu. Možnosti sa tuším stenčujú namiesto toho aby sa rozširovali. Cítim sa ako keby som to mal skúšať na nejakú cudziu slečnu na autobusovej zastávke :)