Srdce versus rozum-Stará láska

Príspevok v téme: Srdce versus rozum-Stará láska
KristianSui7

Ahojte vsetci, chcel by som vas poprosit o radu. V 2013 z určitých dôvodov sme sa rozišli s mojou priateľkou s kt. sme boli spolu 3 roky... strašne sme milovali jeden druheho, ale.. ! Od žiaľu, bolesti a bezmocnosťi som odišiel do Švajčiarska a odvtedy som ju až do minulého roku (2021) nikdy som ju nevidel a ani nekontaktoval aj ked mi strasne chybala. Strašne som ju miloval a nikdy som neprestal, no nemal som odvahu ju kontaktovať, neviem prečo, aj keď som na ňu stále myslel, nosil som ju hlboko v srdci. Bola mojou najväčšou láskou a stále je. V Júli minulého roku som jej poslal sms na narodeniny a asi 2 týždne sme si niekoľkokrát písali a potom ma požiadala ma aby sme si prestali písať. Má 2,5 ročnú dcérku a je slobodná matka. Nevidel som ju od roku 2013, tak moja otázka znie, chcem za ňou cestovať do Bratislavy na 2 dni a deň predtým jej oznámiť, že zajtra budem v BA, aby som ťa vidiel a porozprávať sa. Tak čo si o tom myslíte? Bude ma chcieť stretnúť? Vidieť ma, aj keď prešlo 9 rokov? Objaví sa, keď jej napíšem, že tam a tam na ňu budem čakať? Srdce mi hovorí aby som šiel, ale rozum nie pretože prešlo toľko času a už má svoj život.. PS. od rozchodu mal som niekoľko vzťahov, no ani jeden vážny, keďže moje srdce a myšlienky vždy patrili jej. Ďakujem vám za čas strávený čítaním môj príspevok a za každú radu.

ahjajjaj

rozhodne ber do úvahy jej dieťa. Ak jej zavoláš, či sa nestretne, možno si nebude vedieť len tak na Tvoje písknutie zveriť dieťa niekomu a nebude môcť prísť. Podľa mňa jej zavolaj, že sa chceš stretnúť, a rozprávať sa a spýtaj sa jej, kedy by jej to vyhovovalo. Ak sa vyhovorí na dieťa, navrhni nejakú cukráreň s detským kútikom, a rátaj s tým, že možno nemôže prísť sama.

KristianSui7

Toto vlastne, aby som potom neľutoval alebo, že som neurobil to a to, že som sa nestretol, čo by mohlo byť, a čo ak, čo kedy. Vela otazok.
Beriem do úvahy všetky možnosti, aj to, že sa nebude chcieť stretnúť. A ak sa stretneme, nebudem si nič sľubovať. Ale strašne ju milujem, to je fakt.

daniela2

stretni sa s ňou kvôli tomu, aby si si nevyčítal, že si nič neurobil. Riadne a úprimne sa porozprávajte. Ale nič si od stretnutia s ňou nesľubuj. A rátaj s tým, že možno tak jednoducho nebude môcť prísť, veď kam dá malú?

KristianSui7

@daniela2
Pokiaľ viem nikoho nemá ale ak s niekym žije (budem sa musieť spýtať sa jej priamo), fakt dam jej pokoj aj keď to bude bolieť. A potom sa už len pozerať dopredu a nechať minulosť minulosťou iba s pár spomienkami ktoré ešte stále odmietajú byť zabudnuté a usporiadať si život. Ďakujem

KristianSui7

Ahoj,
Nie všetky, iba jedna :) Ani neviem prečo, asi pre blbosť. Čakal som, že ona zavolá, a ona čakala, že ja zavolám, pravdepodobne sme obaja čakali a dočkali :( Prečo do zahraničia?, aby som na ňu zabudol, čo dokazuje, že nič nepomohlo a tiež kvôli niektorým spomienkam, ktoré odmietli byť zabudnuté a nechceli byť len spomienkami na každé 3-4 mesiace, ale každý deň a ktoré stále odmietaju byť zabudnuté.
A preto by som k nej chcel ísť, porozprávať sa len raz asi hodinu. Možno obaja dostaneme druhu šancu, alebo každý pokračuje vo svojej životnej ceste, aj keď obaja kráčame asi úplne opačným smerom. A ak je šťastná tam, kde je, potom raz a navždy uzavrieť a zabudnúť na minulosť.

ahjajjaj

Najväčšie lásky bývajú vraj vždy tie bývalé. :-) Najkrajšie bozky sú tie nebozkané. Možno Sládkovič by nebol býval básnil toľko o Maríne, kebyže ju dostane...

Najdôležitejším prvkom celého je otázka: kto sa tu rozišiel a prečo a aký bol váš vzťah z jej hľadiska.
Kto sa vlastne rozišiel? Prečo si utiekol radšej do zahraničia? Čo sa stalo?
Bez toho, aby sme vedeli tieto záležitosti Ti nevieme adekvátne poradiť.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.