Život bez kamarátov

Príspevok v téme: Život bez kamarátov
Rikk9

Zdravím ani neviem prečo sem píšem ale tak vyskúšam to. Mám 20r a doteraz som nemal šťastie na kamarátov. Každý deň mám rovnaký a spoločenský život žiadny:-( Už mám z toho aj depky že som stále sám a nemám ani jedného kamaráta. Prečo to musím byť práve ja čo nemám v tomto šťastie? Vie mi niekto poradiť ako niekoho spoznať?
Som z Bratislavy tak kľudne napíš, budem vďačný.

MrkvovyDzus

Brunos111:

Aj ty máš nádej :) A chodiť húliť atď. nie je správna cesta. Čas sa dá v spoločnosti tráviť aj inak.

Jenny-S

Ak máš záujem , tak mi napíš na mail : jennysun@azet.sk , veľmi rada sa zoznámim s niekym v podobnom veku a z rovnakého mesta :)

alonealone

Ahoj Rikk, kľudne mi napíš, ja som na tom veľmi podobne. Mám 20 rokov a tiež som v živote nemala skoro žiadnych kamarátov/kamarátky….a takto sa to tiahne až dodnes. Všetci chodia piť/fajčiť a ja teda na takéto veci niesom. Problém je aj v tom, že sa pri ľuďoch neviem poriadne uvoľniť, som proste utiahnutá. Ak chceš tak mi napíš na: insideterkadvojka@gmail.com :) budem sa tešiť :)

Brunos111

No to som si aj myslel že tam bude chyba...
v tom prípade dopadneš pravdepodobne ako ja...
Práve na takýchto akciách sa najlepsie nadvazuju znamosti lebo tam je kopa ludi a kazdy pozna niekoho a ten niekto ta zoznami s niekym inym atd...

Rikk9

Ja som presne ten typ že mňa take nebaví ... fajčiť hulit atd.. na párty by som možno aj išiel keby bolo s kým a s niekym normálnym. Ale ťažko niekoho nájsť. Niekedy mám pocit že môj život nemá zmysel lebo byť len vkuse sám tak z toho sa človek vie zblázniť.

Brunos111

No ja som na tom presne tak rovnako len s tým rozdielom že mám 30.
Keď som bol v tvojom veku tak som odmietal chodiť so spolužiakmi na párty, chlastať, huliť a neskutočne sa mi to vypomstilo.
Teraz som si uvedomil že mi celý život utiekol cez prsty lebo len sedím doma a chcel by som chodiť pravidelne niekam na akcie ale kamarátov nula.
Neviem ti poradiť lebo sám netuším ako z toho von ale ty máš aspoň o 10 rokov menej a máš nádej.
Čo vidím tak ľudia v tvojom veku si idú párty a akcie ešte viac ako keď som mal ja 20 tak neviem kde robíš chybu...