Život bez kamarátov

Príspevok v téme: Život bez kamarátov
Rikk9

Zdravím ani neviem prečo sem píšem ale tak vyskúšam to. Mám 20r a doteraz som nemal šťastie na kamarátov. Každý deň mám rovnaký a spoločenský život žiadny:-( Už mám z toho aj depky že som stále sám a nemám ani jedného kamaráta. Prečo to musím byť práve ja čo nemám v tomto šťastie? Vie mi niekto poradiť ako niekoho spoznať?
Som z Bratislavy tak kľudne napíš, budem vďačný.

Lady-Fashion

Ahoj?som na tom veľmi podobné. Istý čas som mala skvelú skupinku kamarátov. No aspoň som si to myslela. Časom sa však ukázalo že to z ich strany nebolo úprimné. Ublížilo mi to a doteraz ma to trápi i keď si vravím to čo už tu odznelo. Ľudia prichádzajú a odchádzajú. Stále mám však chvíle kedy ma smútok ovládne. Ak chceš kľudne mi napíš na instagram @_p.e.t.k.a_

Eliona

To je ale pravda, nie nadarmo sa hovorí, že pokiaľ nie si šťastný sám so sebou taký aký si, asi nemôžeš hľadať šťastie inde, alebo čakať, že ťa iní ľudia spravia šťastným, lebo potom to všetko bude závisieť na nich a nie na tebe.

Omen

Milý Rikk,
"Prečo to musím byť práve ja čo nemám v tomto šťastie?", skús popremýšľať! Sú ľudia, ktorí celý svoj život nemali žiadneho kamaráta a neplaču, nesťažujú si...

V prvom rade sa treba naučiť žiť SÁM so SEBOU. Ak áno, potom človek vydrží toho veľa. Dokáže žiť bez nádeje, bez priateľov, bez kníh, bez počítača, bez spoločnosti iných ľudí, bez koníčkov... A ty toto všetko máš k dispozícii.

siruma

tak pokiaľ sú to takí kamaráti, že sa môžeš na nich za každých okolností spoľahnúť tak super :) napríklad čo sa týka mňa, pretriedila som jednotlivých akože kamarátov, ktorí sa vedeli ozvať len vtedy, keď niečo potrebovali.

Jojojojo

Ja mam zase opacny problem, mam vela kamaratov a niekedy neviem kde mam ist , neviem im povedat proste nie a to nechodim ani na party, nepijem.

humienka5

pockaj, teraz ti bude tolko ludi s podobnym problemom pisat ze uz budes mat kamosov na rozdavanie :) drzim palce :)

teajka

ono take upratanie nie je raz za cas podla mna zle a vela ludi pride na to, ze az tolko ozajstnych priatelov na ktorych sa proste moze spolahnut ani nema. a radsej zopar pravych ako milion bezvyznamnych

pisticka

Teraz sa to tak obracia, ze ludia si upratuju v tych medziludskych vztahoch. Tiez som to tak spravila, chvilku mi bolo smutno ale nakoniec som zistila, ze to boli len vysavaci energie. Tazke ak si chces najst spravnych kamosov, treba niekde chodit, i ked som pozabudla aka je koronova doba, pardon.