Ako schudnúť - muž ?

Príspevok v téme: Ako schudnúť - muž ?
DaviD123

Dobrý deň
Prosím poradí mi niekto ako schudnúť? Nikdy som nebol extra chudý ani nechcem.Vek 20 rokov. Som našťastie dosť vysoky 196cm ale vážim 128kg. Nemám šajnu o cvičení, kalorickych tabuľkách. Ako začať? Čítal som že to nie je extra možné ale prioritne by som chcel schudnúť z brucha,stehná, zadok. Ráno nezvyknem jesť, obed mám klasické denné menu z reštaurácií. Najväčší problém je večer keď som hladný neodolám nejakej bagete alebo hotdogu na pumpe.
Ďakujem za odpovede

agava

Len tomu kalorickému deficitu nie každý rozumie. Si veľa ľudí myslí, že sa treba vyhladovať, len to nie je správne.

ivcaP

No tak hlavne treba mat pevnu volu :) Toto si ludia mylne inak myslia, ze nemozu jest bagety a to na co maju chut, ako jasne mozes si ju dat, pokial si cez den nepresiahol ten kaloricky limit, ktory si mal. Na toto su kaloricke tabulky dobre, sledovat co do seba hadzem :)

zlatusa

Dobrý tréner ti poradí ako sa stravovať aby si nemal deficit + na aké cvičenia sa zamerať a hlavne koľko sa hýbať aby si schudol

lavila

... kamarat to tiez takto spravil, ze radikalne zmenil stravu a az casom pridal nejake cvicenie. ale tou stravou sa mu podarilo zhodit najviac.

paulita

na zaciatok by uplne stacilo, keby si nejak rozumne upravil stravu. na ranajky aspon nieco drobne. tym padom by si tolko nezjedol na obed. moc sa mi nepozdava, ze obed riesis takto, ale tak okej. vyberaj ale aspon tie zdravie moznosti. a vecera cele zle. to uz len nieco lahke by si si mal dat a hlavne odolat takymto bagetam a podobne. klasika ovocie, zelenina a vela vody a ziadne sladkosti len tak pomedzi jedla.