Ako schudnúť - muž ?

Príspevok v téme: Ako schudnúť - muž ?
DaviD123

Dobrý deň
Prosím poradí mi niekto ako schudnúť? Nikdy som nebol extra chudý ani nechcem.Vek 20 rokov. Som našťastie dosť vysoky 196cm ale vážim 128kg. Nemám šajnu o cvičení, kalorickych tabuľkách. Ako začať? Čítal som že to nie je extra možné ale prioritne by som chcel schudnúť z brucha,stehná, zadok. Ráno nezvyknem jesť, obed mám klasické denné menu z reštaurácií. Najväčší problém je večer keď som hladný neodolám nejakej bagete alebo hotdogu na pumpe.
Ďakujem za odpovede

Inge

zdravá životospráva je dôležitá - dobrý spánok, pravidelná strava, pohyb, pozitívna myseľ a človek nemusí ani chudnúť, lebo sa cíti dobre vo svojom tele

Fildo

zdarec, mne funguje piť menej alkohol a viac sa hýbať - stravu potom nijak extra riešiť nemusím. Ale raňajky by som určite nevynechával..

lucia_es

môjmu bratovi pomohlo 5 menších porcií denne, dostatočný prísun bielkovín, 2 x týždenne silový tréning a 2 x zase bicykel - a potom si kúpil bike na cestu do práce a schudol ešte viac. Má tento www.cyklospeciality.sk

Emma3

Ja si osobne myslím, že pokiaľ si v tomto uplny lajik, tak je najlepšie si objednať nejakeho trénera, ktorý ti pomôže aj s jedálničkom aj s tréningom (pokiaľ chceš aj schudnúť) lebo keďsa do toho vôbec nevyznáš, tak budeš len bojovať s tým a nič si nepomôžeš v konečnom dôsledku. Keď už bideš cca vedieť, čo a ako tak môžeš kludne aj sám potm :) Mne napríkad aj v diete dosť pomohlo sušené ovocie, aby som nemala chuť na sladké :D Potom som si kúpila aj sušičku z www.electronic-star.sk lebo som to jedla takmer na kilá potom :D

Hani123

Ja by som skôr volila 5 menších jedál denne, určite nevynechávať tie raňajky, 3 x do týždňa kardio + posilovanie. Mladý človek to určite zvládne ;)