Pre ne zadaných a samotarov zoznamka

Libertz

Zaujimavy napad, ja mam 26 som z hlohovca a vekovo by bolo tak od 17-30. Som scestovany rozhladeny chalan s viacerymi zalubami a mnohymi skusenostami aj s defacto vlastnym bytom, mam dva vystudovane odbory na dvoch univerzitach. Takze ludia by sem mohli pisat rovno aj lokaciu kedze to spravi vela...

Ldok

Aj ja si tu teda hľadám známosť. Budem mať 53 rokov, napriek tomu som ešte nemal vzťah, a samozrejme ani sex. Ja však nepatrím medzi samotárov, mám dosť kamarátov - mužov. S tými sa dá bez problémov komunikovať. Problém je v tom, že ženy hľadajú len prachatých a krásavcov. Ani jedno som nikdy nebol a ani nebudem. Ak sa však nájde nejaka výnimka potvrdzujúca pravidlo, môže sem napísať.

JanHK

Skúsme to nejak posunúť ďalej.. :) sám hľadám ženu medzi 30- 50 ktorá je sama a hľadá partnera na život... :) napíš.. Jano

La

Dobrý nápad so zoznamkou. Myslím, že veľa ľudí by sa chcelo zoznámiť a nájsť si spriaznenú dušu. No, je to ťažké, keď uvidia napr. príspevok pod mojím. Vie to odradiť, lebo to vytvára potupný kontext. Z toho dôvodu netreba mať veľké nádeje, že sa to tu rozbehne.

Myslím, že zvieratá typu Sugardady by nemuseli za*ierať každý priestor. Choď na príslušné weby a skús hľadať tam. Som si istá, že ani nedúfaš, že sa Ti tu niekto ozve. Ty to tu len potrebuješ ničiť.