Pre ne zadaných a samotarov zoznamka

Matthew7

Zdravim , páči sa mi jedna spolužiačka ale neviem ako ju mám osloviť . Som chudý a nie som veľmi pekný tak neviem či mám šancu

Ariam

Sto ľudí, sto názorov....
Patrím do vyššieho ročníka (mám 47)a s úsmevom čítam odporúčania, konštatovania, stanoviská k zoznamkam, zoznámeniam. Či a čo platí, či a čo sa oplatí....to si musí každý vyskúšať, odžiť sám. Osobne sa mi páči každý nápad, ktorý je nápadom...a možno z toho bude nápadník:-)))
Držím palce nám všetkým, ktorí sme sami a cítime, že nechceme byť sami....:-)))

Blacky Black

Ahoj, pozdravujem tunajších. :) Dobrý nápad myslím si, lebo takej zoznamky nie je, čo by bola šitá na mieru introvertom alebo ľudom, čo si žijú svojim kľudným životom a nepotrebujú navštevovať bary alebo diskotéky. Je tam síce aká-taká možnosť ako sa najskorej zoznámiť, ale buď ich to nebaví alebo majú už vek, kedy sa im nechce na také miesta chodiť, a medzi takých ľudí patrím i ja. :)
Ja by som touto cestou tiež mal záujem sa zoznámiť s nejakým príjemným a sympatickým dievčaťom, čo hľadá k sebe podobného chalana. Mám 28 rokov, som z Piešťan a som kľudnej povahy s množstvom koníčkov spätých najmä s prírodou. Medzi moje povahové klady patrí trpezlivosť, vernosť, nekonfliktnosť, dobrosrdečnosť, ochota pomáhať a pracovitosť.. Som po vysokej škole a momentálne pracujem. Veľmi ma baví spoznávanie historických pamiatok, kultúrnych pamiatok, milujem túry a cyklistiku. Rád by som si našiel aspoň kamarátku prípadne neskôr priateľku ideálne z Piešťan alebo blízkeho okolia, najlepšie vo veku od 20 do 29 rokov. Ak som ťa zaujal a chceš sa o mne dozvedieť viac info, tak neváhaj mi napísať na mail :). nature.boy0992@gmail.com.

Ella-6

Ahojte , ahoj libertz ja som tiez z hlohovca , mam 24 r ak chces napis mi na.mail mozno sa uz aj pozname :D len tak zo zvedavosti :) marcella1471996@gmail.com vsetkym vam drzim palce a verim ze si najdete partnerov :)