Pre ne zadaných a samotarov zoznamka

Libertz

Almarinos: Kopecky sice dava fajn rady ale treba to brat s velkou rezervou, ja som s nim bol aj osobne roky dozadu, ale jeho obsah je vlastne neco jak mix inych autorov anglosaskych roznych. Ja pozeravam v poslednej dobe na youtube o tomto australskeho a americkeho autora, ti dost dobre hovoria a aj v komentarovej sekcii sa da vselico nacitat pod ich videami.

Almarinos

Matthew - streetgame.cz
Ja by som tom ti odporučil prečítať si nejaké pravidlá predtým, než sa pustíš do akcie. A zamyslieť sa aj nad sebou, či to naozaj potrebuješ (zaľúbiť sa do nej). Ale je to len moja rada, lebo ja ťa nepoznám neviem, čo je pre teba dobré.
Jedna znajhorších vecí je - a hovorí o tom aj Michal Kopecký vo svojich videách, keď sa chlap poddáva žene. Pokiaľ to robiť budeš, alebo to doslova na sebe cítiš, dávaj si pozor, lebo toto môže byť nebezpečné. Vypovedá to o nesebadôvere. Takýchto chlapov môžu aj ženy odmietnuť. A v podstate je to "OK", že sú títo muži odmietnutí. Ide o to, že nemajú sebavedomie. Ak chceš to sebavedomie, odporučím ti metódu RUŠ. Hlavne keď máš pocit, že nevieš, aký máš byť.
Na internete sa o tom píše, majú aj knihu. To je podľa mňa dôležité.

Je ešte 1 signál, na kt. by som sa odporučil zamerať - pokiaľ teraz uvažuješ, aký by si mal byť, aby to dievča malo byť s tebou spokojné a nič iné ťa nezaujíma, tak je to signál, že ju dávaš na 1. miesto. Na to by som dosť upozornil. Zmeniť sa to môže za pomoci metódy RUŠ, pomocou ktorej si možno uvedomíš svoju hodnotu a možno budeš konať inak.

Nikde nie je záruka, že vo vzťahu budeš spokojný.

Dúfam, že ti moje informácie pomohli. Pokiaľ ti to pre teba nebolo užitočné, aj to je OK. A opakujem, neviem, čo je pre teba dobré.

Amon

Matthew chlapce najdi ju na fb a napis jej ci by nechcela zajst von, alebo sa jej to osobne spytaj... Uvidis ako bude reagovat... Sanca je tam vzdy.... No ty vyznies ze si velmi neveris a dievcata moc nemaju rady take typy.... Musis v sebe najst sebavedomie a potom vsetko bude pre teba lahsie.... Neviem kolko mate rokov no znie to ze si celkom mlady a narovinu ti poviem ze asi sancu u nej nemas.... Sudim len podla tvojho sebavedomia.... To spravi vela..... Takze urcite ta nebudem od toho odhovarat sa jej prihovorit a nekam ju pozvat... budes mat skusenost... ale priprav sa ze nebude chciet ist.... Dolezite je ale skusat dalej a hlavne najst sebavedomie v buducnosti.... cheers