obvod stehna 40 cm!!!

alicazazrak

vyskušaj jazdu na kolobežke, alebo n abickyli, aby si najviac trenovala nohy a uvidiš, že sa obvod zmenší

Almarinos

ladyinblack
mam pre teba 1 ponuku. V podstate o psychologiu sa zaujimam uz dost dlho, ale nie som ziadny odbornik.
Napadlo ma, ze by som ti mohol pomoct. Lebo dostal som sa medzicasom k nejakej informacii ktora mi otvorila oci.
Dlho som rozmyslal totiz nad tym, ako mozu byt niektori ludia sami so sebou spokojni, aj ked mozno nevyzeraju "idealne".
Nechcem to pisat tu. Ale ked chces radu, napis mi na mail. Bude lepsie, ked si mail vymyslis. Nepotrebujem ani tvoje meno, ani nic
Len 1 vec. Chcem si len urobit 1 maly vlastny prieskum-Je to v podstate len taka vseobecna otazka, na ktoru urcite budes vediet odpovedat. Kedze budes v anonymite, nic ti nehrozi a nakoniec je to velmi trivialna otazka :).
Bude potrebne, aby si si prelozila (aj s prekladacom-asi najlepsie aby si to naozaj pochopila o co ide) 1 clanok a na zaklade toho vyhodnotila, co z toho na teba sedi a ci to o tebe vypoveda, ked sa nad tym poriadne zamyslis. V podstate v tom clanku sa len dozvies vyhodnotenie svojej odpovede na tu moju 1 otazku.

Ked budes chciet, samozrejme mozes o sebe napisat aj viac (napr. vek).
Cize toto je len pre take moje vlastne potreby (kedze sa zaujimam dost o prezivanie inych ludi, ale aj svoje prezivanie). Uvidim teda ako odpovies a dozvies sa aj moju odpoved na tu istu otazku.

No a potom ti dam 1 radu. Ale je velmi otazne, ci ju naozaj prijmes. Je mozne, ze sa tomu vsetkemu budes branit (ako som to robil aj ja na zaciatku). Bude ale dolezite, aby si pouzivala svoj vlastny rozum.
To bude zavisiet aj od tvojej pripravenosti riesit tvoj problem a od aktualnej schopnosti pochopenia roznych suvislosti v tvojom zivote.
Toto ja konkretne, ked nechces, s tebou preberat vlastne ani nemusim-to uz bude na tebe a na mne. V podstate mi to bude skoro jedno.
Myslim si ale, ze ked budes k sebe naozaj uprimna, podari sa ti vyriesit tvoj problem.
Ja nie som ten, ktory to poriesi, ale ty dostanes sancu to poriesit sama so sebou.

Co sa tyka tvojej impulzivity, moze to suvisiet s tym, ze su na teba vyvijane tlaky z vonkajsieho sveta. Mozno chces vsetko hned (ako ja)- ale mas cas. Som zvedavy ako odpovies :)7

pisticka

Vobec teda podla tych mier tucna teda nie si, ba by som povedala, ze si podvyzivena. A hlavne isto trpis nejakou dusevnou poruchou. Mala by si sa rozhodne zverit do lekarskych ruk, aby si sa nevyhladovala na smrt

ladyinblack

Almarinos: všetko, čo si napísal, je naozaj pravda, aj s tými nárokmi od mojej mamy, aj s nízkou sebahodnotou. Neviem sa naučiť sebaláske, nenávidím svoje telo aj svoju povahu...BlueberryNN: prepáč, čo som Ti napísala, som veľmi impulzívna a nebolo to voči Tebe fér...

Almarinos

Toto ma korene v detstve. Niekto ti dal ci uz priamo, alebo nepriamo pocitit, ze sama za nic nestojis. Toto v tebe mozno este teraz je a riesis to. Najlepsie najst nejaku dobru kamosku, ktorej veris a porozpravat sa s nou o tom. Alebo odbornika. Nie je to ani tak o o tom, ako vyzeras, ale ako sa citis sama so sebou.
Asi rodicia mali na teba nejake poziadavky, ktore si nevedela splnit.

blueberryNN

Mat ako jediny ciel v zivote vyhladovat sa na smrt mi nepride ako nieco, co by sa dalo zavidiet.

Predpokladam, ze v tvojom veku to nie je prvy raz, co si do toho spadla. Ak mas kontakt na doktora, ktory ta uz na anorexiu liecil, odporucam ti kontaktovat ho znova.

ladyinblack

blueberryINN: a možnože len ty závidíš. Ktovie, asi môžeš mať sto kíl a chcela by si vážiť toľko čo ja, len si nevieš odtrhnúť jedlo od huby, tak sem píšeš takéto veci. To je čistá závisť! :-))))))))))

Omen

Nie, nie si tučná, si psychicky chorá! Trpíš mentálnou anorexiou, čo je duševná choroba a patríš na psychiatriu.