Vás názor na vzťahy

Príspevok v téme: Vás názor na vzťahy
majkak

Neviem si najst muža.Cim to môže byť.Uz mám toho fakt dosť.V prvej práci boli samé zeny,takže chlap žiaden.Mala som priateľa ale popravde som sa s ním chcela rozist Nebol to totiž dobrý vzťah.Jeho som stretla na VŠ ale hneď na začiatku vzťahu ma nechal, asi po mesiaci že vraj sa chce vrátiť k byvalej.Vratil sa ale iba na chvíľu ona ho nechcela.Potom,som s ním ostala kamoška a nejak sme sa opäť dali dohromady lenže vždy som vnútorne cítila že on stále mysli na ňu ,vzťah dobrý nebol.Kedze však v práci boli samé zeny ,nemala som sa s kým zoznamit No a keď sa šlo po práci von tak stále len on a jeho traja kamaráti a tí boli úplne neatraktívny pre mňa proste z nich nič aj keď boli slobodni.Ale aj tak dávať sa dokopy s jeho kamošmi by teda asi nebolo morálne v pohode.Jednak že jeho kamoši by mu prebrali dievca druhá vec zas že kamoška s jedným z nich chodila a tak by som asi zrejme ja nechodila s ním.No a ďalší dvaja boli teda dosť neatraktívny pre mňa teda neprebehla žiadna iskra vôbec nič takže zo vzťahu asi by nebolo nič.Navrhla som priateľovi zahraničie aby sme odišli že spozname ľudí chcela som si už nájsť niekoho a verila som že možno nájdem tam No sama by som tam nešla a preto som presvedčila jeho aby so mnou šiel Lenže nechcel no napokon šiel Tam som si ale tiež nikoho nenašla lebo priateľ bol stále so mnou teda pracovali sme spolu v jednej firme a to bolo zle lebo som sa nemohla s nikým baviť.Teda vždy ľudia ktorí by mi boli blízki boli blízki jemu a on sa skamarátil s nimi a tak som už nemohla ja vytvárať si vzťah lebo už to boli jeho kamoši a už sa nedalo riešiť niečo ine Navyše každému sa priateľ páčil viac ako ja teda každý chcel byť len s ním už som na neho až žiarlila boli sme pár ale vždy si každý dohadoval stretnutie s ním a ja som bola tá zla vo všetkom takmer.Lenze odísť zo vzťahu a ostať sama toho som sa bala Čo bude kam pôjdem ako sa zariadim Zažil niekto niečo podobne a čo by ste robili???

majkak

Poison: Priateľ mal dobrú rodinu ja nie on sa vždy mohol vrátiť domov. Ja som sa ho nato pýtala či so mnou chce žiť povedal že nevie že mu vadí to a tamto takze to asi bolo nie preto som si chcela niekoho hľadať a nebolo to podvádzanie lebo on sa tak rozhodol že nechce.

darkina

Presne, človek by sa mal naučiť najprv žiť sám so sebou a potom si k sebe niekoho hľadať. Lebo keď sa hľadá vzťah alebo teda partner len za tým účelom, že niekoho nutne k sebe potrebujem aby som nebol sám/sama tak to nezvykne dobre dopadnúť.

Poison

Takže ty si presvedčila priateľa aby šiel s tebou do zahraničia aby si si mohla nájsť nikoho iného, teda nového priateľa. A čo tak najprv ukončiť jeden vzťah a potom hľadať druhý ? To musíš priateľovi nasadiť parohy ? podviesť ho? sorry ale to smrdí kurevníctvom

terria15

kedysi som bola taka, ze som chcela mat stale pri sebe niekoho, no po sklamaniach som sa rozhodla nic nevyhladavat a nasilu netlacit na pilu. a presne je to t tom, ze clovek ked nehlada alebo nedufa tak vtedy to pride a potvrdilo sa mi to viackrat. celkovo otazka vztahov je zlozita, je to proces, a treba na tom pracovat.

majkak

Nechcela som sa s priateľom rozísť no mrzel ma jeho prístup ku vzťahom lebo stále som mala pocit že hľadá niečo lepšie ako som ja pritom ani on nebol môj ideál no brala som to tak že som rada že niekoho mám.Taky prístup som mala aj k praci,bola som šťastná že nejakú mám,jeho prístup bol taký že prácu síce mal ale sťažoval sa že mu vadí to a tamto...Kto podľa Vás robil v tomto vzťahu chybu? Ja,že som sa zmierila s ním,alebo on že vzdy chcel niečo lepšie???

ahjajjaj

Nejde o perspektívny vzťah, on Ťa neberie tak vážne, chápem, že potom ani Ty jeho. Najlepšie by bolo rozísť sa.

majkak

Každý človek je tak trocha egoista to nás vedie k tomu aby sme prežili.Nieje nič zle natom konať tak aby sme sa mali dobre no nieje to vylucne tak že ,myslím len na seba,,lebo keby priateľ nebol stastny niesom ani ja,vždy som uvažovala nad tým ako by sme to mohli vymyslieť tak aby sme boli obaja spokojni.To,čo som potrebovala ja,bola práca ,možno časom vlastný podnájom kde budeme len mi dvaja,alebo aj vlastný malý byt,tak nejak som uvažovala.Lenze priateľ ,mal prácu mal podnájom s kamarátmi, a keď som mu vravela že ,,neviem čo robiť lebo že bez roboty nemôžem byť že mama ma už živiť nechce aby sme sa pozhovarali vždy mi len odvetil neboj nič veď niečo nájdeš.Lenze ja som potrebovala prácu hneď ,nemohla som čakat.Navrhovala som mu zahranicie alebo západ SR či neskusime nieco pohľadať tam,alebo teda hoci ze na zapad pôjdem sama,lenze s tým rizikom že sa možno často neuvidime a či to nebude znamenať koniec vzťahu.Tak sa na mňa urazil že chcem ísť preč a že aká som že si neviem nieco nájsť tu že proste asi zrejme nechcem lebo keby že som chcela tak sa snazim.Neskor sa mi ozvala známa že má pre mňa prácu síce makacka zmeny ale vzala som to lebo som chcela dokázať priateľovi že budem pracovat.A tak som sa tešila že obaja pracujeme že už bude dobre že sa nejak vieme zariadiť ,no prišiel deň a on mi oznámil že ,dal výpoveď v práci ,,že keď som tak velmi chcela zahraničie tak že môžme ísť.Proste som dostala ,,sok ,že zas ja už robím a on nie.Musela som znova dať výpoveď aj keď som nechcela ,,už som sa zmierila s tým že ideme do zahraničia ,,,čakali sme kedy sa nám ozvú,no a ozvali sa že teda možme ísť ,nato to priateľ odložil s tým že ide na pohovor ešte tu doma do jednej firmy ,,tak som nechapala ,že teda keď ho vezmú tak čo akože ma v pláne ked ja som už dala výpoveď že zas len ostanem bez práce.Takyto vzťah som mala myslim teda že priateľ má nejak do zivota nekomponoval a preto som nechápala prečo sa potom urazil keď som chcela skúsiť západ hoci sama a hoci by to znamenalo rozchod keď on so mnou nejak nepočítal.Tolko som chcela napísať k tomu Sebectvu.

slobodnemaciatko

A ten mu akoze neprisiel? :-))
Problemom bude, ze niektori jedinci maju bozsky komplex mysliac si, ze su dokonali a hladaju dokonaleho partnera.
Dokonalost je vsak vlastnost bozska, nikoliv ludska.
Ja by som potrebovala vediet ako si nenajst muza :-))

Emilius

Čo ma prísť príde, pokial človek "nasilu" hladá vzťah tak akurát tak spadne s prvý človekom do vztahu leb aby nejaky bol ale nakoniec v nom nebude vobec štastný