Karnozín Extra

Príspevok v téme: Karnozín Extra
MCD

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto bral, alebo berie tento výživový doplnok a ako na neho pôsobí. Dočítal som sa, že má množstvo priaznivých účinkov a že pôsobí aj na fyzické a psychické vypätie, dokonca aj na depresie. To ma hlavne zaujíma, či ste pocítili podobný efekt. Ďakujem.

Prípadne aj niečo iné, čo ste užívali na vnútorný, psychický pokoj, proti úzkosti napr. a podobne. Za každú radu budem vďačný.

Lentilka4

S tým môžem len súhlasiť, ja som si napríklad tento doplnok objednávala a mám proste dobrý pocit z toho užívania. V niektorých ohľadoch mi je aj tak nejak lepšie a ľahšie

Zoe27

Ale jasné, že áno. Len vieš základ, je to proste riešiť a nenechať to len tak a dúfať, že to prejde samo

liah33ra

myslim si, ze take stavy ma kazdy, len niekto sa z nich dostane sam a niekto nie. tazko povedat, co vsetko to moze sposobovat, no ludia by sa mali o seba starat a to nie len vtedy, ak sa uz objavi nejaky ten problem, ale tak nejak pernamentne

dariniatko

heh to by sa mi niekedy teda zislo @nikma. kolko krat som taka nijaka, rozhadzana a fakt sa neviem na nic sustredit

Zoe27

Mám ho doma pár dní, takže o nejakých výsledkoch sa ešte hovoriť nedá. Treba ho rozhodne užívať dlhodobo a hlavne pravidelne. No mám dobrý pocit, že pre seba niečo robím

petrina

Je tu niekto, kto priamo tento karnozin uziva? Pozeram akurat zlozenie apopdla vsetkeho obsahuje celkom pestru palatu roznych zloziek a vitaminov, tak by ma zaujimalo, ako vam teda pomohol

kiarrita

@ vandula - vezmi si v akej dobe zijeme. covid, vojna, neustale zdrazovanie, clovek sa boji ist do obchodu, ci bude maz a zakladane potraviny, ci si bude mat za co natankovat, zaplatit seky. to su na niektorych ludi take tlaky, ze sa necudujem, ze je takych vseliakych chorob viac a viac

jakiska

To fakt? Sranda, ja som ho tiez niekde uz takto zahliadla ale nevedela som, ze je dobry aj na taketo veci. Ale tak aspon fajn, ze isla takou tou prirodnou cestou a nepchala do seba nejake skodlive doplnky, ktorych je na trhu ako maku

nikma

moja sestra ho napriklad brala pred skuskovym obdobim a nasledne aj pocas neho. zistovala si, ze zlepsuje schopnosti logickeho myslenia a spracovania informacii a takeho rychlejsieho reagovania a zapamatavania si