Karnozín Extra

Príspevok v téme: Karnozín Extra
MCD

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto bral, alebo berie tento výživový doplnok a ako na neho pôsobí. Dočítal som sa, že má množstvo priaznivých účinkov a že pôsobí aj na fyzické a psychické vypätie, dokonca aj na depresie. To ma hlavne zaujíma, či ste pocítili podobný efekt. Ďakujem.

Prípadne aj niečo iné, čo ste užívali na vnútorný, psychický pokoj, proti úzkosti napr. a podobne. Za každú radu budem vďačný.

dariniatko

citam teraz co to o nom a kedze je to na prirodnej baze, tak by mal byt vhodny pre vsetkych, ja mam zas intoleranciu na lepok :) ako tak vidim, kazdy pomaly nieco mame

sofkasofka

alandra toto myslím, že by nemal byť problém, tiež som na tento doplnok nedávno narazila a teda podľa toho, čo som pozerala, čo som si zisťovala, tak vyzerá, že vôbec nie je problém s užívaním pri žiadnych zdravotných problémoch. Ja mám cukrovku preto ma to zaujímalo.

alandra

tiež ma to zaujalo, keď som si prečítala, že pri čom je to fajn, mňa by ale zaujímalo, že či to môže každý človek užívať, pretože mám nejaké tie zdravotné problémy, aj reumu a proste chcela by som vedieť, že či to nebude mať nejaký vplyv na liečbu toho :)

kamilla

takze sa da vlastne povedat, ze je to podpora na bezne fungovanie? nooo ak by by to pomohla sa trocha odbremenit od stresu a unavy, tak tooo by ma teda zaujimalo. je to volno predajne, nejake tie neziaduce ucinky?

bludie

je to niečo také, karnozín má priaznivé účinky vo viacerých smeroch, má vplyv aj na koncentráciu, na pamäť a veľa iného. hlavne je to pre telo dobré, to zloženie je také, že sú to zložky ktoré sú pre telo len prospešné :)

lizatko0

Aha takze je to nieco ako vitamin? Nemusia sa v uzivani robit nejake prestavky. Uzivanie si aj konzultovala so svojim lekarom alebo nie. Presne tak nejak sa niekedy citim, ako keby bez tela a bez duse

bludie

lizatko myslíš Karnozín Extra, či je vhodný len pri nejakej jednej diagnóze? to nie, je dobrý pri mnohých problémoch, mne prospel, keď som proste bola dlhodobo v strese, prešla som si vyhorením, nevedela som, čo skôr, nevedela som sa na nič sústrediť a pritom mi výrazne pomohol, aby som sa opäť dostala do formy, aby som zase našla tú chuť žiť alebo jak by som to povedala :) keď máš takéto problémy jak píšeš tak myslím, že by ti to mohlo pomôcť, dobré je to, že sa môže užívať dlhodobo :)

lizatko0

Tak ak tomu spravne rozumiem, nie je to viazane len na nejaku diagnozu? Ja mavam taketo dni napriklad pri zmene rocnych obdobi a fakt musim povedat, ze sa z toho dlho spamatavam

jancaa

Jasne, ze sa nemusi brat len po nom, ale mne sa zdravotny stav zhorsil, respektive necitila som sa vo svojej kozi, preto som zacala patrat po tom, co by mi mohlo pomoct.
Tak mozes aj nemusis. Ja prave vdaka dr. som sa dostala a dozvedela o karnozíne. Odkedy mas pocit, ze mavas take dni? Nemas odsledovane, ze kedy je ti horsie?