Karnozín Extra

Príspevok v téme: Karnozín Extra
MCD

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto bral, alebo berie tento výživový doplnok a ako na neho pôsobí. Dočítal som sa, že má množstvo priaznivých účinkov a že pôsobí aj na fyzické a psychické vypätie, dokonca aj na depresie. To ma hlavne zaujíma, či ste pocítili podobný efekt. Ďakujem.

Prípadne aj niečo iné, čo ste užívali na vnútorný, psychický pokoj, proti úzkosti napr. a podobne. Za každú radu budem vďačný.

vandula

niekde som čítala, že sú ľudia, ktorí si môžu strachom, stresom, proste psychickým vypätím až takto uškodiť, čo sa zdravia týka, že sa u nich môžu skôr objaviť aj také závažnejšie choroby

lizatko0

Nechcem byt dotierava, ale ako si to myslela, ze o tom vies svoje. Mala si skrz stres nejake zdravotne problemy? Teda ak sa ti o tom nechce, tak pochopim

alandra

lizatko by si sa čudovala, ale dlhodobý nejaký ten stres, prípadné strachy, ktoré človek v sebe mnohokrát potláča môžu ozaj narobiť veľké problémy, ale to nie o rok, o dva ale aj oveľa neskôr, viem o tom svoje, takže je dobré myslieť na to a starať sa o seba!

lizatko0

Myslis, ze by si ludia neprimeranym strachom mohli nieco take ako zdravotne problemy alebo priamo nejaku chorobu privolat?

zsuzska

Bludie toto som inak rada, ze aspon taketo problemy nemam, lebo teda niekedy aj ja uz mam pocit, ze vsetko, co sa da sa proste na mna lepi, ze akoby som kopu zdravotnych problemov pritahovala. Kamosky sa uz smeju, ze musim mat asi vsetko.

matusa_buky

To je potom dobré, že aj pre takýchto ľudí. Keď to užívate tak pri čom ste začali? Čo bolo takým problémom, že ste sa až ku karnozínu dostali?

bludie

ako ktorý, Karnozín Extra s ktorým mám skúsenosť ten je vhodný aj pre vegetariánov, aj vegánov, čo je super, lebo dnes je takých ľudí čoraz viacej ;)
dariniatko tak to je fakt, že to si vyberie, ale teda je dobré, keď výrobcovia už aj na takéto veci myslia ;)

dariniatko

to je pravda ale tak veganstvo je vyber. clovek si vyberie byt veganom, pri intoleranciach to asi tak nie je. no ak to je cisto prirodny produkt, nemali by s tym mat problem ani vegani

bludie

áno je to také, že aj proti únave, strese a takéto, vtedy je prospešný, dobré ho užívať, ono dariniatko v dnešnej dobe je to normálna vec, mám pocit, že fakt každý druhý človek už má buď problémy s lepkom alebo s laktózou alebo niečím obdobným a je dobré, že výrobcovia na to myslia a teda ešte nehovoriac o vegánoch napríklad to tiež, keď človek je tak musí vyberať, čo môže a nemôže aj pri doplnkoch ;)