Chcem schudnut

Príspevok v téme: Chcem schudnut
Chcem schudnut

Ahojte,
Mam 164 cm a okolo 62-63 kg.Pre zaciatok chcem schudnut aspon na 58 kg.
Moja strava bude vyzerat takto:
Ranajky:banan
Obed:kura so zeleninou a voda
Olovrant :jogurt
Vecera:tuniak
Po olovrante si zabeham a spalim 380 kcal.

Ranajky:omeleta z 2 vajec
Obed:kura so zeleninou a voda
Olovrant:jablko
Vecera:tuniak
Po olovrante spalim 380 kcal

Zaujmalo by ma ci sa vhodne stravujem a ci sa mi podari schudnut na 58 kg?
Dakujem.

stuart999

najviac som schudol, ked deti vyrastli a začali sme cela rodina jazdit na bicykli, kolobežke a vtedy najviac schudla i mnaželka. Takže k otmu stači uplne malo. A ked budete športovat pravidelne, vahu si udržite

peterjano

toto jedlo by mi vobec nestačilo. Radšej sa normalne najem a potom pojdem jazdit s detmi na kolobežke, bicykli a manželka za nami beži. Ale za na osobne je najlepšie jazdit n akolobežke, pekne to vytvaruje nohy a zadok

Jennny

aj ja, lenže nechcem držat dietu, ale začala som športovat. Kupila som si skladaci bicykel a budem sa s detmi chodit bicyklovat. Tešim sa na to

miacha

Spočíva to v tom, že budeš mať jedálniček, čo kedy jesť a tiež aj kedy a v skom množstve a ešte aj recepty k tomu a videá ako cvičiť. Ono je to akoby taká premena. Mne osobne sa takéto výzvy, motivácie páčia :)

miacha

Toto sa ti zdá akože ako dobrá cesta? V prvom rade toto nie je dobrý nápad takýto jedálniček, ty potrebuješ nasmerovať aj v tomto smere by som povedala. Skús si nájsť výzvu cvičenia INSTAGYM, to máš aj cvičenie, aj jedálniček a tým pádom sa naladíš na tú správnu vlnu, tiež som si tým prešla, tiež som tápala, ale toto mi pomohlo aby som mala prehľad, čo jesť, kedy jesť a tak.

jarmilaku

Jedna vec je upraviť stravu, ale druhá vec je mať aj ten pohyb, tieto dve veci proste spolu veľmi úzko súvisia..na to by si nemala zabudnúť.. :)