Som odhodlana raz a navzdy schudnut, kludne sa pridajte

ahjajjaj

chcem schudnúť: Tvoj denný príjem kalórií pri udržaní si váhy je asi 1722 kalórií. Na to, aby si zdravo chudla, je potrebné prijímať približne o 300-400 kalórií menej. Inak síce schudneš, ale schudneš najmä zo svalov a to napriek tomu, že chodievaš behať. Navyše nebudeš vládať ani veľmi behať. Takže ak chodievaš aj behať alebo cvičiť, stačí Ti to urobiť tak, že prijať dokopy o 100 kalórií menej: teda ak si pred chudnutím nebehávala tak si dáš 1722 -100 = 1622 kal a ideš behom ďalej ubrať ďalších 300 kalórií.

ahjajjaj

Chcem schudnúť, Tvoj príjem kalórií je príšerne nízky, takto dosiahneš akurát jojo efekt a po čase sa Tvoja váha vyšplhá ešte vyššie ako je teraz. Idem Ti vyrátať, koľko kalórií musíš prijať, aby sa aj schudla a aj aby sa jojo efekt nevytvoril.

Chcem schudnut

Moj dnesny jedalnicek:
Ranajky:banan a citronova voda.
Potom som behala a spalila 400 kcal
Obed bolo kura so zeleninou
Olovrant bude jogurt
Vecera tuniak.
Spolu:598 kcal som zjedla
A mozno sa dokopem na dalsie behanie po olovrante.

DenverCO

O 10.00 som mala kavu, banan a 4 salonky este z vianoc.
Teraz na obed som na varila karfiolove Alfredo cestoviny. Mozem dat link na recept, ak by to niekoho zaujimalo.
Teraz mam 74.2 kg.
Nie, nemam anorexiu ani bulimiu.

miki25

Ešte posielam svoje 3 obedňajšie jedla z posledných 3 dní pre inšpiráciu:

Utorok: Špagetti
Streda (včera): Zemiaky s mrazenou zeleninou
Štvrtok (dnes): Šošovicový prívarok s párkom

Pôvodná váha: 119,8 kg
Súčasná váha: 97,1 kg

Chcem schudnut

Caukoo.
Aj ja by som rada schudla.Mozeme schudnut spolu.ja mam 164 cm 63kg.rada by som schudla na 58 kg pre zaciatok.

miki25

Snejty uvidíme, že čo kočka bude jesť. Na základe 2 jedál, osobne nemám na to ešte názor. Napr. Špagetti som mal predvčerom. Na raňajky neviem, čo by mala jesť. Ja si dávam jeden krajec chleba a o 2 hodiny neskôr jogurt s ovsenými vločkami... Osobne jedávam všetko a chudnem... Len jem každé 2 hodiny v malých množstvách. Ja chudnem za týždeň tak 0,5 kg a to mi stačí. Mám cieľ schudnúť za mesiac 1-2 kg...

Moja váha je nezmenená 97,5 kg a dlho asi aj bude.

snejty

A takto sa chces stravovat do konca zivota? Lebo ak ano, tak super nabeh na anorexiu. Ak nie, tak zase jojo efekt.