Som odhodlana raz a navzdy schudnut, kludne sa pridajte

Carie

Caute baby. Mam kamosku ktora sa furt napchava zakuskami, hamburgermi, hranolkami a pod. A pritom je stihla ako prutik. Ja to stastie bohuzial nemam. Kamarat mi povedal, ze mam vynechat chlieb, on ked dostal cukrovku ho uplne vylucil a schudol. Ja som doteraz jedla aj tak len celozrnny chlieb ale rozhodla som sa vylucit aj ten. Teraz jem miesto toho ovsene vlocky zaliate horucou vodou so susenym sojovym mliekom a skoricou. Je to dobre. Ak mate aj vy nejaky typ na nahradu chleba tak sem s nim.

ladyinblack

aj ja sa chcem pridať k chudnúcim, mám 160 cm a 45,5 kg. Môj cieľ je 41 kg. Za koľko môžem schudnúť tie 4 - 5 kg?

snejty

To co tu stvaras? Vazis sa kazdy den a tesis sa, ze si schudla 0,2 kg? Ved to len tvoje telo rozne zadrziava vodu. Niekedy viac, niekedy menej. S tukom to nema nic spolocne. Vaz sa raz , max dvakrat tyzdenne rano nalacno a budes mat relevantne vysledky.
Jedalnicek cista katastrofa. Ides si vsak stale svoje.

Chcem schudnut

Ahoj,mam dostatok energie Vcera vecer som vydrzalal nejest.Ale schudla som iba zo 62,7 kg na 62,5 kg.
Dnes zjem 664 kcal.
Moj jedalnicek dnes:
Ranajky:omeleta z 2 vajec
Obed:kura so zeleninou
Olovrant smooothie
Vecera jablko
Asi dam aj kardio.
Trochu som sklamana ze som schudla za vcerajsok iba 0,2 kg.to som jedla v norme a cvicila.