Pojdete na testy?

ovomaltine

ja si myslim, ze nebudu uz po testoch vsade vyzadovat kontroly, ze teraz tak hovoria, aby tam nahnali co najviac ludi pod roznymi zamienkami

Morpheus

Nie je na výber v jednej nitrianskej firme nepôjdeš na test príjdeš o mesačný plat aj 13 plat a zdravotku a sociálku si musíš sám riešiť a hrozí a výpoved. Viva la demokracia a sloboda.

slobodnemaciatko

Jeden negativny test neznamena, ze clovek je negativny uz navzdy, takze jeho preukazovanie kdekolvek je uplne scestne.

isabellawampire

Je to zmätok riadny ale aby som nemala problémy, tak na test pôjdem a modlím sa, aby som sa tam nenakazila a ani nikto z mojej rodiny!

snejty

Teraz je dovolene ist k lekarovi bez testu. Dokonca je tam uvedena aj preventivna prehliadka. Na tlacovej konferencii novinarka poukazala na to, ze niektori lekari si vyvesili oznam ze beru len pacientov s testom. Cize jasne porusenie pravidiel - ked sa tu uz tak hrame na pravidla. Kral Igor Slnko na to reagoval v style, ze by bolo fajn, aby to spravili vsetci lekari. Jedno nariadi, druhe povie. Pravny stat uz davno neexistuje.

ahjajjaj

veronica 898. Si slobodný človek, pokiaľ súhlasíš s testovaním. Predstav si situáciu, že testovaná byť nechceš. V zamestnaní od Teba požadujú papier od lekára o zdravotnej spôsobilosti, a lekár Ti ho nevydá, lebo si sa odmietla dať otestovať. Kde je tam sloboda, keď za neotestovanie sa hrozia sankcie?

snejty

Rano na TA3 davali zabery z pilotneho testovania. Zdravotnik spravil vyter z nosa a nasledne testovaneho navigoval kam ma ist. Navigoval ho tak, ze 3x mavol rukou - naznacoval smer postupu. V ruke ale stale drzal to testovacie sparatko. Nuz vela stastia pri takychto postupoch ....

norikka

Fonte mne je najviac smiesne to akych ludi ty oznacujes za ovce :) Mozno by padlo vhod byt kriticky aj voci sebe ;)

ovomaltine

niektori ludia nic necitaju, nic nevedia, nemaju ziadne kriticke myslenie..staci im, ze vsetkemu veria a su spokojni :ň

modrizitka

pojdem, ved ak to mam mat nejaky zmysel tak musi ist co najviac ludi. a tym, ze to bude niekto sabotovat nic nedokaze