Jem zdravo, cvičím a priberám

Príspevok v téme: Jem zdravo, cvičím a priberám
karoliina34

Ahojte ,
Už 5 týždňov si počítam kalórie aby som bola v kalorickom deficite , cvičím a aj tak priberám . Pri braní antidepresív som pribrala 8 kg , vysadila som ich pred dvoma mesiacmi . Nemôže to byt tým ? Cvičím podľa programu bubblebutt v pondelok , stredu , piatok a v utorok , štvrtok a sobotu cvičím 25-30 min. kardio podľa YouTube . Jem zdravo , sladké nejem vôbec a počítam si kalórie . Začala som chudnúť z váhy 72,6 . Po 2 týždňoch to stúplo na 73,2 a dnes ráno som mala 74,1 kg. Už som z toho zúfalá , je to veľmi demotivujúce . Neviete v čom robim chybu ?

Jefitto

Chudnutie podľa váhy nechaj v minulom storočí. Meraj obvod bokov, pásu a pod. Hmotnosť nemusí nič znamenať... Vlastne ani neznamená. Je rozdiel, ak máš 90kg a 35% tuku, alebo 90kg a 7% tuku...

matinka

sonicka prave ze naopak, svaly su tazsie ako tuky, preto vela zien ma viac kilov a pritom maju dobru postavu ako tie, ktore maju len tuk.

sonicka_s

svaly su lahšie ako tuky. Može to byt aj tym, že si zavodnena. Ja nejak extra necvičim, jazdim s detmi na bicykli, dietu nemam žiadnu, len som vynechala tuky a biele pečivo a vaha ide dole sama

christine2

nedokažem ti poradit. Len pridam svoju skusenost....necvičim, jem všetko na čo mam chut a iba jazdim na bicykli, kolobežke a chudnem, vaha ide dole. Nie si trebars iba zavodnena?