Jem zdravo, cvičím a priberám

Príspevok v téme: Jem zdravo, cvičím a priberám
karoliina34

Ahojte ,
Už 5 týždňov si počítam kalórie aby som bola v kalorickom deficite , cvičím a aj tak priberám . Pri braní antidepresív som pribrala 8 kg , vysadila som ich pred dvoma mesiacmi . Nemôže to byt tým ? Cvičím podľa programu bubblebutt v pondelok , stredu , piatok a v utorok , štvrtok a sobotu cvičím 25-30 min. kardio podľa YouTube . Jem zdravo , sladké nejem vôbec a počítam si kalórie . Začala som chudnúť z váhy 72,6 . Po 2 týždňoch to stúplo na 73,2 a dnes ráno som mala 74,1 kg. Už som z toho zúfalá , je to veľmi demotivujúce . Neviete v čom robim chybu ?

mala_sova

pridala by so mjazdu na bickyli, kolobežke, aby si dala do pohybu nohy. A hlavne nezabudaj že svaly su tažšie ako tuky

erikalahka

Mozno by bolo lepsie, keby si si nepocitala kalorie ale jedla tak normalne a pritom sportovala. Mozno by tie kila isli rychlejsie dole a hlavne treba to vyhodit z hlavy, lebo psychika tiez robi vela.

sybyla

niekedy je to lepsie neriesit to, lebo presne asi sa moc na to sustredujes a preto si telo radsej uklada nejake tie zasoby, aby malo a preto sa ti nedari chudnut.

Tyna_Mal

Je to tým, že sa stresuješ. Prestaň si počítať kalórie, každý deň sa vážiť a pozorovať v zrkadle. Uprav si jedálniček, choď von behať, jazdi na bicykli, alebo na dlhé prechádzky. Hlavne buď v psychickej pohode a potom pôjdu kilá dolu. Ja som si napríklad k Vianociam kúpila fitnes náramok Xiaomi Mi Band 5 z www.mibandshop.sk a jediné, čo si strážim, tak aby som každý deň ušla minimálne 8000 krokov a potom si tiež meriam zo zvedavosti vzdialenosť, ktorú ubehne. Pohyb ma baví a krásne si u neho vyčistím hlavu :-) .

alicazazrak

ja jazdíim na bickyli, bežím za detmi, ktore jazdia na bicykli, jem všetko, ale s rozumoma kila idu dole . Ja som spokojna. Ty sa určite nezvdavaj a vydrž

mili2000

možno si dávaš veľa pečiva (kysneš), alebo mäsa (hniješ)
skús nájsť správne kombinácie (je taká teória delená strava) napr. nie cukry s bielkovinami (mäso a zemiaky, ryža alebo knedlík), nejesť veľké porcie, radšej viackrát menej s neskôr večer nejesť, dobre je dať všade nejakú zeleninu, vňať, citrón, vínny al. jablčný ocot
pozor na mlieko múku a cukor
tiež keď máš krvnú skupinu 0 treba jesť mäso
ak máš A nemáš jesť mäso

Elaa

mozno je za tym psychika...skus sa uvilnit a nestresovat, ber to lahsie...ver si, ze sa ti to podari a keby aj nie pokus sa mat rada aka si..drzim palce