Priateľ.....

Príspevok v téme: Priateľ.....
MIRKAmirga

Ahojte, chcem sa poradiť s dosť vážnou vecou. Mám dlhé roky priateľa, skvelý človek ochotný pomôcť, dať, rozdá aj posledné. Skvelá povaha, nikdy nepovie nikomu nie. Pomáha všetkým naokolo ako sa len dá, aj na ukor seba. Lenže, dozvedela som sa náhodou, nečakane, nechcene.... Má dlhy..... Vychádza to cca reálne, vážne 1.000.000.-Eur pre mňa babu ktorá zarobí cca 1.000 e mesačne je to obrovské číslo, ktoré on nadobudol za pár rokov podnikania.... Úprimne neviem či s nim ostať a veriť že sa mu zadari, alebo ísť ďalej. Som vo veku že by dom pristála už aj dieťa, lenže za týchto podmienok to nepripadá do úvahy. Skrýval to niekoľko rokov, nič som si nevšimla. Nikto ho neuhana, nikto nerobí nátlak, úprimne neviem ani ako to rieši. Pravdu mi čo sa týka tohto nepovie.... Neviem čo ďalej....

Oto96

ale milion? to uz by musela byt aka nerozvaznost. pri podnikani sa to ale stava casto. treba zistit ake ma plany dalej, ci vie ako to chce riesit a podla toho sa rozhodni

kmina

To sa mu ako podaril taký dlh??? Byť tebou sa s ním na rovinu pobavím o tejto téme. Musíš mu povedať, že o tom vieš.

Estet

Od toho chlapa co najdalej... su dve moznosti: bud ti o vyske tych dlhov klame, preto lebo sa snazi byt zaujimavy (ak niekto dlzi mega, zrejme aj na viacero miestach, neverim, ze by mu za to nik nesiel po krku)... alebo ti neklame a skor ci neskor sa stane obetou nejakeho kriminalneho cinu (vydierania, vrazdy, bitky, atd.)... Z vyssie uvedeneho vyplyva, ze s takym clovekom mat dieta je najhorsia mozna verzia... V pripade problemov budes ohrozena ty a este aj to dieta... Co najdalej od neho.. .howgh

leuscha

isto by som sa od neho snažila vyzistiť, prečo také dlhy má, čo to spôsobilo a na základe toho sa rozhodovala.