Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“
Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“

Aktuálna situácia v spojení so šíriacim sa koronavírusom priniesla na trhu práce mnoho zmien. Firmy aj samotní zamestnanci bojujú s neistotou a nepredvídateľnosťou najbližších mesiacov. Klesá dopyt, stúpa nezamestnanosť. V tomto ohľade znie práca z pohodlia domova ako luxusná dovolenka. No aj práca v podobe „home office“ v sebe skrýva mnoho úskalí. Pre mnohých z nás je dennou realitou už celé týždne. Čo so sebou prináša? Pozreli sme sa na to bližšie.

stanka292

ja sa teda osobne absolutne neviem sustredit doma, mohla som robit co som chcela, proste to neslo. zaujimalo ma vsetko ostatne, len robota nie :D aha, riady, len toto spracem a idem pracovat. aha, susiak treba zvesit, to mam rychlo :D stale odbieham proste a nakoniec neurobim fakt ze nic. takze toto za mna absolutne nefunguje.

sokollka

veľa vecí sa počas covidu zmenili, niektoré k horšiemu a niektoré aj k lepšiemu, veľa je o uhle pohľadu :)

lompaska

ani ten home office nie je pre kazdeho, proste niekto sa doma nevie na tolko sustredit, aby si tu pracu spravil pohodlne a aj v akom case, ako napriklad v praci. ale na drhej strane su ludia,ktori si takyto styl prace proste nevedia vynachvalit

urbanovicova

Tammy

Práveže si myslím, že to môže mať súvis, lebo viac sa ľudia začali venovať svojmu zdraviu a sledovať si fyzickú aktivitu, tak ono ten covid aj mal svoje výhody.

tammy

smart hodinky su super vec a s covidom to podla mna nema nič spoločne. Ludi aich nosia, pretože im to oľahčuje život

Perilka

hej, ved od kedy je covid, tak mam stale home office a kvoli tomu som si doma zariadila svoju pracovnu, aby som mala klud na pracu