Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“
Ako sa „home“ premenil vplyvom koronavírusu na „home office“

Aktuálna situácia v spojení so šíriacim sa koronavírusom priniesla na trhu práce mnoho zmien. Firmy aj samotní zamestnanci bojujú s neistotou a nepredvídateľnosťou najbližších mesiacov. Klesá dopyt, stúpa nezamestnanosť. V tomto ohľade znie práca z pohodlia domova ako luxusná dovolenka. No aj práca v podobe „home office“ v sebe skrýva mnoho úskalí. Pre mnohých z nás je dennou realitou už celé týždne. Čo so sebou prináša? Pozreli sme sa na to bližšie.

vitkovak

Počas home office som si vždy ráno urobila hneď všetku prácu a potom som už venovala čas domácnosti a športu. Akom aj vy píšete viac som práve športovala cez home office.

dratha87

tak to ano, pre teba to bolo teda vyhodnejsie tym padom, vzladom na to cestovanie, ze si vedela vyuzit efektivnejsie ten cas. ale ked sa bavime cisto len o pracovnej dobe akoze, tak to ti nerobilo nejak problemy pracovat z domu? si si to vedela normalne rozvrhnut, ze si sa sustredila len na pracu? pre mna nemozne :D

zuzfed

cez home office som toho stíhala viac, len cestovanie do práce mi zaberie denne 1,5 hodiny a toto bolo pre mňa hneď lepšie, Dopracovala som a išla von niekde sa prejsť či si zašportovať

adrrikka55

nie je to rozhodne pre kazdeho, no mne napriklad vyhovuje praca z domu, aj ked teda clovek nie je moc v tom pracovnom koletive. doma uz mam vybudovany svoj ritual co sa tyka prace, takze to je v pohode. pokuskujem si to ako to potrebujem a medzi tym sa da tiez doho kopec stihnut

adkanov1

ja som si home office veľmi obľúbila, bolo to pre mňa osobne viac času aj na iné aktivity, prácu som si spravila a potom som sa venovala iným činnostiam, veľa som mala čas aj na šport čo pre mňa bolo kľúčové, Nachodila som veľa km čo som si všetko sledovala na hodinkách

zliana

...no a pri detoch si myslim, ze to je cele komplikovanejsie...ak clovek vie doma dat klapky na oci a venovat sa len praci tak sa to da...

kbenikova

tiež som sa stihla viac venovať sebe a rodine, veľa sme športovali, všetky tréningy, behanie či turistiku som si pozorovala na hodinkách z www.carneo.sk

janulka78

home office mi veľmi vyhovoval, človek si urobil svoju prácu a potom sa mohol venovať aj iným činnostiach, ktoré málokedy stihol po príchode domov. Ja som začala viac športovať. Takisto som si sledovala koľko nachodím a spálim za deň a to všetko na hodinkách. Moje mám z carneo