Manzelka nenávidí nenarodene dieta

Príspevok v téme: Manzelka nenávidí nenarodene dieta
Duro90

Zdravim vas.
Ako nadpis hovori, moja manzelka uz nenavidi nasho nenarodeného syna a ma z toho vazne psychicke problemy. Nieje prvorodicka, je to jej druhe dieta no to prve ma este zpred nasho manzelstva.
Napriklad dnes vybuchla a uz skoro krikom, ze ho neznasa. Ze lutuje toho, ze s nim nedokazala ist na potrat, ze toho parazita uz nechce v sebe ani chvilku.
Termin mala mat uz 12.8. ale prenáša ale zase maly je menai o 10dni oproti tomu aky by mal byt. Snazi sa vsetkymi moznymi trikmi maleho vyhnat uz von, skace hodiny na lopte, pije caje k tomu, chodi po schodoch jak zmyslov zbavena. Vcera sme boli na kontrole a tam si poziadala o Hamiltonov hmat, co by mal vyvolat potrat, akurat jej to sposobilo, ze cely den mala silne kontrakcie, no voda stale neodtiekla.
Podla kontrakcii sa uz neriadime lebo podla nich sme tam uz boli 3x a zakazdym z toho nic nebolo tak caka az na tu vodu az praskne.
Aj to, ze ho prenasa vravi, ze maly robi vsetko preto aby ho nemala rada. Totiz uz ma velmi intenzívne poslicky uz 3 tyzdne.

Tych strasnych veci, co nahovori a spravi by som tu mohol pisat cele A4ky. Hrozne moc ma to trapi, snazim sa jej pomahat to prekonat ako je v mojich silach, uz sme sa na tu temu rozpravali cez 12 hodin a stale to k nicomu nevedie, max tak na den to pomoze.
Fakt sa toho bojim aby s nim naozaj neflakla "omylom" o zem ked jej ho daju na bonding.
Budeme potrebovať pomoc odbornika a neviem kde sa s tymto obratit. Na psychologa? Psychiatra?
Maju takí psychologovia casy mozne k nastupu ihned? Nakolko teraz uz nieje za 5 minut 12 ale uz 5 minut po dvanastej. Dakujem, zufaly Duro.

ovomaltine

to je jedno, ci psycholog, ci psychiater, ak nebude mat ziadny cas, tak zajdi vecer na centralny prijem, bud s nou alebo sam, ked uz hori

ovomaltine

tak toto ta lutujem, budes to mat tazke. a predtym si nezbadal, ze je cudna, ze ma nejake zvlastnosti, ci poruchy?
urcite zajdi za odbornikom, co s tym

Jezisko

Tak ako existuje poporodna depresia, existuje aj predporodna. Treba zajst za odbornikov. Tieto stavy potrebuju liecbu. Tiez na to vplyva, ci dieta bolo chcene, socialne pomery, rodinne vztahy a vela inych faktorov. Klobuk dolu, ze sa takto zaujimate. Tradicny slovensky chlap by dal zene po papuli a bolo by vybavene. Vacsina dodnes nechape, ze tie zeny za to vlastne ani nemozu, su to stavy, ktore sa nedaju ovladat, tak ako ine psychicke poruchy. Dnes to uz nie je ziadne tabu, nastastie.

Ella-6

Ahoj a dieta ste chceli? Ci sa stalo omylom?... Ako prebiehalo cele tehotenstvo mala problémy? Povedala aj prečo dietatko nechce? Uz teraz ho lutujem chudacika... Zial na svete su zeny kzore by moc chceli a potom take ako tvoja manzelka... Tie nekomentujem.... Ja som bola tehotna chcela som podarilo sa nam hned tehotenstvo bola pre mna katastrofa velmi zle same problémy nemocnice skoro som potratila zle som to znasala chodila som na psychoterapie ale ani raz!!!!! Mi nenapadlo ze moju dceru zato neznasam ved ona malicka zato nemohla... Porod bol eate hroznejsi to bol cisty horor a neviem ako sme prežili a nakoniec sme skoncili akútnou sekciou a potom hned po porode dalsie problémy mne dceru zobrali a previezli do inej nemocnice ja som nemohla s nou ust bola som s nou az na 6 den dovtedy som dostala poporodnu depresiu silny zapal.... Ale ani v tedy by ma nenapadlo z3 moje dieta neznasam... Zazili sme si peklo boli dlho v nemocnici a teraz ma dcera 8 mesiacov a ja zijem iba pre nu a milujem ju nadovsetko. Uz len pre malickeho mu zelam aby sa jeho matka spametala rychlo dala dokopy isto navstivala psychiatra!!!!!!!!! Zelam vela zdravia a sil isto jej pomahajte a davajte pozor. Taketo stavy nie su normálne a ani poporodna depresia ziali by sa jej antidepresiva. Aby lahsie zvladla situaciu a vyrovnala sa s tym.