Manzelka nenávidí nenarodene dieta

Príspevok v téme: Manzelka nenávidí nenarodene dieta
Duro90

Zdravim vas.
Ako nadpis hovori, moja manzelka uz nenavidi nasho nenarodeného syna a ma z toho vazne psychicke problemy. Nieje prvorodicka, je to jej druhe dieta no to prve ma este zpred nasho manzelstva.
Napriklad dnes vybuchla a uz skoro krikom, ze ho neznasa. Ze lutuje toho, ze s nim nedokazala ist na potrat, ze toho parazita uz nechce v sebe ani chvilku.
Termin mala mat uz 12.8. ale prenáša ale zase maly je menai o 10dni oproti tomu aky by mal byt. Snazi sa vsetkymi moznymi trikmi maleho vyhnat uz von, skace hodiny na lopte, pije caje k tomu, chodi po schodoch jak zmyslov zbavena. Vcera sme boli na kontrole a tam si poziadala o Hamiltonov hmat, co by mal vyvolat potrat, akurat jej to sposobilo, ze cely den mala silne kontrakcie, no voda stale neodtiekla.
Podla kontrakcii sa uz neriadime lebo podla nich sme tam uz boli 3x a zakazdym z toho nic nebolo tak caka az na tu vodu az praskne.
Aj to, ze ho prenasa vravi, ze maly robi vsetko preto aby ho nemala rada. Totiz uz ma velmi intenzívne poslicky uz 3 tyzdne.

Tych strasnych veci, co nahovori a spravi by som tu mohol pisat cele A4ky. Hrozne moc ma to trapi, snazim sa jej pomahat to prekonat ako je v mojich silach, uz sme sa na tu temu rozpravali cez 12 hodin a stale to k nicomu nevedie, max tak na den to pomoze.
Fakt sa toho bojim aby s nim naozaj neflakla "omylom" o zem ked jej ho daju na bonding.
Budeme potrebovať pomoc odbornika a neviem kde sa s tymto obratit. Na psychologa? Psychiatra?
Maju takí psychologovia casy mozne k nastupu ihned? Nakolko teraz uz nieje za 5 minut 12 ale uz 5 minut po dvanastej. Dakujem, zufaly Duro.

ahjajjaj

ešte k tým kontrakciám, a že ste toľkokrát už boli. Keď má kontrakcie, merajte čas medzi nimi. Ak sú 3-4 kontrakcie v rovnakých alebo v skracujúcich sa intervaloch, ide o začiatok pôrodu. Teda 1 kontrakcia, za 5 minút druhá, za 8 minút tretia - to k pôrodu nevedie.

ahjajjaj

to je na tom, že ona nie je ani fyzicky v pohode a to tehotenstvo a kilá navyše jej prekážajú v bežnom živote, zle sa jej sedí, leží, tlačí na pľúca a na žalúdok, kontrakcie každú chvíľu, nevie ísť ani von, lebo o pár minút musí na záchod, ani doma sa nevie vynájsť. Po pôrode by o tieto nepríjemné telesné pocity prišla. Sama si to uvedomuje, aj preto chce, aby sa to malé už narodilo. Dovtedy Ti poradím trpezlivosť, a ten termín so psychológom pre ňu dohodni, aj keď to príde po pôrode, aspoň uvidíš, ako na tom ste. Ešte by som na Tvojom mieste požiadala o online psychologickú konzultáciu, aj keď spoplatnenú... je niekoľko odborníkov - klinických psychológov, ktorých si nájdeš na nete.
Ešte pomôcka na vyvolanie pôrodu: sex.
Čo sa týka malého vekového rozdielu medzi deťmi, takýto rozdiel je fajn, pretože prvé dieťa sa naučí byť väčším a zrelším, no a že dve deti od dvoch otcov - no, život tak priniesol a nie je dôležitý názor okolia, ale to, že sa máte radi.
Ty jej hovor, aká je pekná a podobne. Na pokožku a proti striám existujú špeciálne krémy. No a jej narodené dieťa potrebuje rozprávky atď, možno sa mu nevládze v takomto stave toľko venovať, tak jej pomôž.

Duro90

Viem, ze v dnesnej dobe pre vas prijde mlada v 24 rokoch mat dieta ale spomente si v jakych rokoch vas mali vasi rodicia. Hovorite o nej ako o dietatu ale to vobec nieje pravda. Zato, ze ma niekto psych problemy musi byt hned dieta?
A rozmaznana nieje, takych som si za zivot zazil a viem to rozlíšiť. Co som potreboval som si uz telefonicky zistil, chcel som tu po fore realne vediet odpovede na otazky, nie nejaky hate. Dakujem za realne odpovede, dalej to uz budem riesit mimo tohoto fora.

ovomaltine

citaj v suvislostiach slobodne maciatko, UZ 24 v suvislosti s tou vyskou, a ze este studuje
diki za vysvetlenie duro
ju urcite daju na lieky, aj ked mozno uz bola a je, len sa jej to zhorsilo

slobodnemaciatko

Kolko ma rokov? Ze UZ 24 :-D
Bez urazky Duro, ale moj nazor je, ze je rozmaznana a sebecka. Dieta ma/bude mat dieta, ktore sa doteraz nepostaralo ani samo o seba, nie este o dieta. Okrem toho jej viac zalezi na sebe, ako bude vyzerat.

annah

*duro to je viac než isté, že budete potrebovať odbornú pomoc! ako toto niektorá žena môže robiť? to nevinné dieťa už v bruchu takto trpí, veď chúďa to dieťa, len jemu ubližuje!

Duro90

Mesto je Praha. Som skusal obvolat dvoch psychologov no ani jedneho nestihneme do porodu tak sme sa s manzelkou dohodli, ze to skusime po porode a snad to dovtedy nejak prezijeme. Bude oriešok vymysliet aby ona mala u psychologa klud. :)
Ona strednu ma gympel a na vysku ma bakalara rozrobeneho 2 roky. Zatial to ma pozastavene ale externe by si to mala potom dokoncit. Ona ma uz 24 len zmenila skolu k niecomu co ju malo viac bavit preto tie roky.

ovomaltine

u niektorych vidis objednavanie online, tam vidis, kedy ma volny termin
skus napisat mesto, mozno ti niekto poradi niekoho konkretneho

Duro90

Dieta sme chceli, lenze az o dva roky. Tym, ze prišlo tak skoro tak sa museli menit nejake veci. Manzelka musela prerusit skolu na vyske. Ďalšia z veci co ju trapi je ako vyzera pred svetom, lebo ma 2 deti s 2 otcami 2 roky od seba. Potom to, ze pred tehotenstvom bola pekna a mohla mat kazdeho na koho si ukazala ale teraz ma strie, potrhane vazy a kila navyse. No pekna je stale. Ze nikdy nebude dost dobra pre jej otca.
Svadbu sme mali naplanovanu kvoli miminku ale i tak sa velmi milujeme a chceli sme to tak ci tak. Len sme to pre neho urychlili. Bohuzial jej najblizsia rodina zostala zaseknuta v zahranici kvoli korone a zrusenym letom. Moja rodina prisla z 380km dialky a jej vzdialena rodina nechcela prijst 20km lebo sa bali korony a ona tam mala iba sestru kde ja otca a bratov, z tohoto je tiez spatna, ze kazda ma tie princeznovske predstavy aka bude krasna svadba.
Spominane socialne pomery, no ona pochadza z bohatej rodiny a jej otec kupil dvojgeneračný dom aby mala jednoduhsi zivot. Ja som predtym podnikal ale nechal som podnikania aby som sa presťahoval k nej a cele tehotenstvo som jej bol napomocny a financii mam nasetrenych dost aby som sa jej venoval.

Navzajom sa naozaj velmi milujeme a nepochybujem o jej laske ku mne, len vsetko zle smeruje na toho maleho. Preto som sa pytal na konci tie otazky, no tam budeme musiet zájsť asi az po porode kedze teraz ocakavam male kazdym dnom.