Prečo nemám vzťah.

Príspevok v téme: Prečo nemám vzťah.
Denda45

Ahojte...
Už dlho ma trápi že nemám partnera...
Som atraktívna,športujem,veselá...žijem sama,mám vlastný byt...
Nerozumiem prečo som stále sama a na vhodného partnera nemôžem naraziť ...nie a nie ho stretnúť...
Mám aj staršie kamošky,žienky čo majú pri sebe detičky a oni partnerov aj po rozvode a rozchodoch opäť našli...
Len ja som sama...
Absolutne tomu nerozumiem...
Vyskúšala som už aj osobný koučing,pracujem na sebe,pretože čo vyžaruješ to vraj priťahuješ...
Ale žeby som nevyžadovala absolutne nič ?
Vie mi niekto dať odpoveď na túto otázku ?
Je mi smutno samej ...

Ďakujem

Pekný večer všetkým prajem

alanitka

mozno prave preto, ze na to stale myslis a stale riesis, preco nemas partnera. prestan na to tlacit a jednoducho zi a uzivaj si kym si slobodna a ono to pride

slobodnemaciatko

Ani ked pritahujes chlapov prilis nie je to velmi prijemne, ver mi. Mozno urcitemu typu zien ano.
Ono to nie je v tom ako vyzeras, alebo co mas.

Sarah221

Uprimne ja ani ziadnu zoznamku nemam :-) a mne sa prihovoria chlapi aj v skutocnosti...tak sa porozpravame a cisla vymenime ked tak :-D ale tak mne sa celkovo stava ze sa mi ludia prihovoria a ja sa vzdy porozpravam s niekym hah :-) :-D

Sarah221

Ahoj. Nic si z toho nerob ja mam vztah sama so sebou a je to super :-D nutne vztah nehladam. A keby ozaj chcem niekoho tak sa musim sama rozhodnut. Bali ma vela chlapov ale nutne ja vztah nechcem. A este ked zistim ze ma balia chlapi co maju zeny pripadne frajerky tak si vzdy vravim ze mi je fajn samej :-D :-D a to mi aj chlap navrhne ze mozem ist k nemu byvat :-D a to ma frajerku a asi si mysli ze ja o nicom netusim :-D..samozrejme balia ma aj fajn chlapi ale nutne vztah ze musim mat tak to nie...co ja viem asi som mozno divna. A tiez rada sportujem a ano som pekna...staram sa o seba..a to myslim tak ze ozaj kvalitnu stravu mam a najviac utracam za stravu a rada sa potesim vzdy cize si kupim darceky sama atd. A urcite robim si co chcem a kedy chcem a nikto mi nic nevravi ze toto nemozem alebo ze musim toto robit este aby mi niekto rozpraval ako mam zit :-D no to urcite :-) a aj tak nie som zena ktora za zamiluje ze hned pripadne po par mesiacoch...mne vsetko trva dlho a by som musela chlapa spoznavat aj asi par rokov aby som chcela s nim aj zostat? myslim si ze jedneho dna to pride a ani to cakat nebudem. Ja vztah nehladam...vztah sa aj tak nehlada ale buduje :-)

Varus

Jednoducho, tak to je. Niekto si nemá problém nájsť vzťah z týždňa na týždeň a niekto si ho nevie nájsť celé roky.

Mám známeho, ktorý mal už jeden 3 ročný a jeden tak 2 ročný vzťah. Už na základnej škole naňho letelo plno dievčat. Keď nemal vzťah, tak si našiel kamarátku s výhodami, či v jednej, tak aj v druhej robote. Dokonca dievka za ním prišla sama domov len preto, aby mohli mať spolu sex a to je už čo povedať, keď už samo dievča ide za chalanom ku nemu domov.

Neviem čím to je, ale jednoducho, tak to je. Niekto sa však môže o seba starať, vyzerá dobre, má viacero záľub, chodí do spoločnosti, socializuje sa ako sa len dá a nie a nie nájsť aspoň jedného partnera.

Divanazor

ahoj, ja som na tom podobne a tiez som z toho nestastna. ak mas zaujem mozeme popisat. moj mail je divanazor@azet.sk

Parker

Prejavujú muži záujem o teba, že ťa pozývajú niekam von, napr. do spoločnosti, nemáš problém byť v takejto spoločnosti a máš dojem, že by mali o teba záujem?