Neprijemne stavy

Príspevok v téme: Neprijemne stavy
aerzob331

Zdravim..mam tak problem posledne dni ma trapia urcite priznaky ..pocit ze mam slabe ruky nohy a ako by som mal tazke ruky a ako by ma neposluchali zle sa mi nimi hybe a takisto aj ori chodzi mam problemy mam nestabilitu a obcas zavraty..vcera som bol na pohotovosti tam mi spravili ekg , ct mozgu , odber krvi a vysetrila ma neurologicka nic nenasli . ct bolo v poriadku ..moze to byt z nedostatku horcika? Tak istom som nedavno prestal brat lieky na uzkost Serlift..ale posledne dni mam tazke nohy ruky a ked nimi chcem hybat tak akoby nasilu som musel..chcem sa aj spytat keby ze to je daco vazne ct by to ukazalo? Dakujem

aerzob331

Ďakujem urcite budem uzivat tie vitaminy ;) inac teraz ked cakam na tie vysetrenia tak listujem po nete co by mi mohlo byt a nasiel nieco co suvisi so stitnou zlazou..takzvana Hypotyreoza..to je zvyssena cinnost stitnej zlazy , a priznaky mi tam sedia .. Zahrnaju aj neurologicke a psychiatrickeproblem s recou so svalmi nervami atd..myslite ze by som sa mal vysetrit aj u endokrinologa?

sara54

Ahoj. Ako dlho si pil celkovo a ako dlho pred tymto? Jasne, ze to ma suvis. Ak chces, napis mi na mia.mariposa.999@gmail.com
Pokecame.

aerzob331

Chcel by som sa este opytat ci by to nemohla byt alkoholicka neuropatia alebo nieco take kedze som dost dlho pil..a po alkohole mam pocit ze sa mi to zhorsilo..co vy na to

aerzob331

Takže dnes som bol na neurologii a doktor ma poslal na MR a odber CK s vylucenim na Pompeho chorobu..tak som zvedavy

aerzob331

Zatial som si k tomu magnerot dokupil aj draslik tablety tak ich budem brat po dve tablety kazdy den a uvidime ci sa to zlepsi .. ale samozrejme hned ako sa bude dat pojdem na neurologiu

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

aerzob...zastav toho,kto ti ubližuje najviac,bojuj