Neprijemne stavy

Príspevok v téme: Neprijemne stavy
aerzob331

Zdravim..mam tak problem posledne dni ma trapia urcite priznaky ..pocit ze mam slabe ruky nohy a ako by som mal tazke ruky a ako by ma neposluchali zle sa mi nimi hybe a takisto aj ori chodzi mam problemy mam nestabilitu a obcas zavraty..vcera som bol na pohotovosti tam mi spravili ekg , ct mozgu , odber krvi a vysetrila ma neurologicka nic nenasli . ct bolo v poriadku ..moze to byt z nedostatku horcika? Tak istom som nedavno prestal brat lieky na uzkost Serlift..ale posledne dni mam tazke nohy ruky a ked nimi chcem hybat tak akoby nasilu som musel..chcem sa aj spytat keby ze to je daco vazne ct by to ukazalo? Dakujem

aerzob331

Momentalne beriem desloratadin na alergiu a ecodec inhalator na astmu ...pred tym som bral SERLIF na uzkost tie som prestal uzivat pred 2 tyzdnami..este beriem od vcera magnerot 2 tablety denne viac nic

ahjajjaj

aerzob, podľa presnejšieho popisu to zrejme nebude myotónia. Môže to byť tetania, pri nej zohráva veľkú úlohu psychika. Okrem toho, ak Ti liek od psychiatra nevyhovoval, mal si k nemu ísť a povedať mu to, nech Ti predpíše iný liek. Okrem toho chrbtica, krčná chrbtica a závraty. Poradila by som Ti nájsť si na kanáli youtube: cvičením proti bolesti a tú časť zo seriálu, ktorú časť chrbtice si chceš precvičiť. Cvičenia nie sú ťažké, neunavíš sa pri nich. Odporúčam opätovne neurológa a psychiatra, u obvodného rozbor minerálov v krvi a krvný obraz.

ondrej5555

Môžem sa opýtať. tí čo tu prispievate s radami máte aj nejake medicinske skúsenosti alebo len take laické, že týmto som už prešiel tak je to v pohode. Počul som že tu prispievajú aj nejakí absolventi medicíny. Tak preto sa pýtam

aerzob331

Takze k neurologovi tak skoro nepojdem kedze moja obvodna ma dovolenku cize ako budem po vysetreni napisem..ale neviem co robit bojim ss ze to je dajaka vazna choroba nervov alebo svalov..este som aj taky slaby stale unaveny a celkovo slaby .

fonte

Poopravim sa, tetania moze byt aj stresova, ale vsetky podobne priznaky sa hadzu na stres a psychiku, pricom pricin moze byt ovela viac, hlavne to crevo, ako pisem, malokto berie do uvahy a vie o tom.
Su aj lekari, ktori sa tomu venuju, aj odborne clanky, ale je ich ako safranu.

hartak

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

aerzob331...maš tam tažku energiu tvojej matky,zastavit,zablokovat,odstranit,inak sa budeš točit dookola,nezbaviš sa problemov ktore opisuješ..želam ti uspech