Je to kamarát alebo mu ide o viac

Príspevok v téme: Je to kamarát alebo mu ide o viac
Lillit

Cez víkend som bola u kamaráta na kolaudácii bytu. Poznáme sa 3 roky. Samozrejme, že sme popili a skončili v posteli. Vždy som nejakým spôsobom tusila, že raz pride k sexu medzi nami, lebo iskra tam vždy bola. Celu noc sa ku mne túlil a držal ma. Keď sme vstali, tak mi povedal, že to dlho chcel urobiť a že často na mna mysli. Ráno sme išli do reštaurácie na kavu a kamarát ma chytil, za ruku. V reštaurácií ma hladkal po nohe. Po káve prechádzka v parku, kde ma tiež držal za ruku a každú chvíľku bozkával. Večer sme pozerali telku nalepený jeden na druhom. Po spoločnom víkende v tom mám jasno, zaľúbila som sa. Neviem, či mu to povedať, či to nechať tak, lebo viem, že vzťah nechce a ja nechcem prísť o kamaráta. Tiež si neviem vysvetlit jeho pocinanie, nestala som o to aby ma držal. Potrebujem pomoc, myslite, že aj z jeho strany ide o viac?

matinka

tazko povedat, no mohlo to byt len tak, alebo aj on za tym vidi nieco viac. hlavne by som na to isto teraz v ziadnom pripade nejakosi netlacila

akinom007

Neris ci chce alebo nechce vztah...ked to zacalo tak pekne a pokracuje to tak pekne, nehaj plynut cas, stretavajte sa, a uvidis

alzbetiena

vidíš tak to super dopadlo ;) nech vám to teda vydrží a užite si ten program čo máte naplánovaný. vzťahy, ktoré vyšli z kamarátstva bývajú najkrajšie

Lillit

Dievčatá, dakujem. Veľmi ste mi pomohli ?. Dnes mi do prace prišla kytica s krásnym vyznaním, ako veľmi ma lubi, že si to uvedomil už ráno keď sa pri mne zobudil. Tiež netušil, či ja mám záujem ?. Pozval ma na víkend na miesto ktoré milujem?.

Lillit

Nikam ma nepozval, len mi píše a telefonuje až ma ucho páli. Dnes som mala krásnu SMS si želaním dobrého ranka. Môže mi takto pliesť hlavu? Myslela som, že do človeka ktorého poznám sa nikdy nezalubim a hop.

ahjajjaj

"Nebyť toho pusinkovania a držania, otvárania dverí na aute a strašne veľa maličkosti, by som to pokladala za pekný víkend , ktorý som si skvelo užila s človekom s ktorým sa viem porozprávať a s ktorým som si bližšia."
a spolu s tým pusinkovaním a držaním a otváraním dverí na aute to už nepovažuješ za pekný víkend?
Je možné, že medzi vami práve začal vzťah. Keby chcel ostať iba kamarátom, neposielal by Ti tak pekné smsky. Len daj pozor, aby sa sex nestal hlavnou a jedinou náplňou vašich ďalších stretnutí. Ozaj, pozval Ťa už na ďalšie stretnutie?