Je to kamarát alebo mu ide o viac

Príspevok v téme: Je to kamarát alebo mu ide o viac
Lillit

Cez víkend som bola u kamaráta na kolaudácii bytu. Poznáme sa 3 roky. Samozrejme, že sme popili a skončili v posteli. Vždy som nejakým spôsobom tusila, že raz pride k sexu medzi nami, lebo iskra tam vždy bola. Celu noc sa ku mne túlil a držal ma. Keď sme vstali, tak mi povedal, že to dlho chcel urobiť a že často na mna mysli. Ráno sme išli do reštaurácie na kavu a kamarát ma chytil, za ruku. V reštaurácií ma hladkal po nohe. Po káve prechádzka v parku, kde ma tiež držal za ruku a každú chvíľku bozkával. Večer sme pozerali telku nalepený jeden na druhom. Po spoločnom víkende v tom mám jasno, zaľúbila som sa. Neviem, či mu to povedať, či to nechať tak, lebo viem, že vzťah nechce a ja nechcem prísť o kamaráta. Tiež si neviem vysvetlit jeho pocinanie, nestala som o to aby ma držal. Potrebujem pomoc, myslite, že aj z jeho strany ide o viac?

janulienocka2

Nerieš, užívaj si, čo je. Uvidíš či bude chcieť niečo viacej či nie, čím viac budeš ohľadne týchto vecí premýšľať, tým horšie. ;)

ahjajjaj

Ty si mu povedala, že vzťah nechceš, ale v skutočnosti ho chceš. On Ti povedal, že vzťah nechce - povedal to po tom, ako ste sa milovali, či ešte predtým?
Podľa mňa sa správaj k nemu rovnako ako on k Tebe. Pošle sms, odpíš mu a tak. Nič viac a nič menej.

Lillit

Nebyť toho držania za ruku a bozkávania na verejnosti to mohol byt pekný víkend a ja som sa nemusela namotat. Možno zavážilo aj to, že v minulosti som mu povedala, že už vzťah nechcem.

kotricka

podla mna si aj on teraz uvedomil, ze by chcel viac ale asi by si nemala hned na neho tlacit. nechat to len tak prirodzene nejako plynut

Lillit

Áno, obe noci cez víkend sme spolu mali sex. Cely víkend sa mi venoval, vymýšľal program, držal ma za ruku....proste úplne iné ako ho ja poznám. Vzťah nechce, povedal, že kamošky sú chápavejšie. Myslím, že si chce ešte užívať slobodu.

Carie

Asi ani on nevie co chce. Po 30-ke nechce vztah? A kedy ho bude chciet? Hlavne mu nevyznavaj ziadne city, vystrasis ho. Nechaj to chvilu tak. Len tazko povedat ako to s tebou mysli a co chce. Mohol zmenit nazor, nemusel. Nevies preco nechce vztah?

Lillit

On mi píše od včera poobedia, od kedy som Išla domov. Pekne správy, že som princezná, posiela mi smajlíkove pusinky.. ale nič viac. A to sme už neni žiadny pubertaci, obaja po 30-tke. O ďalšom stretnutí nič. Neviem, čo chce.

ahjajjaj

je možné, že ide o niečo viac, je možné, že ide iba o nezáväzný milenecký vzťah. Nekontaktuj ho, počkaj, nech sa Ti ozve on, a nehovor mu o Tvojich citoch, lebo keď uňho to ešte nie je vykryštalizované, bude sa cítiť trápne.