Je to kamarát alebo mu ide o viac

Príspevok v téme: Je to kamarát alebo mu ide o viac
Lillit

Cez víkend som bola u kamaráta na kolaudácii bytu. Poznáme sa 3 roky. Samozrejme, že sme popili a skončili v posteli. Vždy som nejakým spôsobom tusila, že raz pride k sexu medzi nami, lebo iskra tam vždy bola. Celu noc sa ku mne túlil a držal ma. Keď sme vstali, tak mi povedal, že to dlho chcel urobiť a že často na mna mysli. Ráno sme išli do reštaurácie na kavu a kamarát ma chytil, za ruku. V reštaurácií ma hladkal po nohe. Po káve prechádzka v parku, kde ma tiež držal za ruku a každú chvíľku bozkával. Večer sme pozerali telku nalepený jeden na druhom. Po spoločnom víkende v tom mám jasno, zaľúbila som sa. Neviem, či mu to povedať, či to nechať tak, lebo viem, že vzťah nechce a ja nechcem prísť o kamaráta. Tiež si neviem vysvetlit jeho pocinanie, nestala som o to aby ma držal. Potrebujem pomoc, myslite, že aj z jeho strany ide o viac?

ahjajjaj

"Nebyť toho pusinkovania a držania, otvárania dverí na aute a strašne veľa maličkosti, by som to pokladala za pekný víkend , ktorý som si skvelo užila s človekom s ktorým sa viem porozprávať a s ktorým som si bližšia."
a spolu s tým pusinkovaním a držaním a otváraním dverí na aute to už nepovažuješ za pekný víkend?
Je možné, že medzi vami práve začal vzťah. Keby chcel ostať iba kamarátom, neposielal by Ti tak pekné smsky. Len daj pozor, aby sa sex nestal hlavnou a jedinou náplňou vašich ďalších stretnutí. Ozaj, pozval Ťa už na ďalšie stretnutie?

Carie

Omen nebudes tomu verit ale nie vsetkym muzom ide len o sex. To by sa nikdy nezenili, nemali deti ale cely zivot by si len uzivali s roznymi zenami

Omen

Tak potom čo riešiš? Dostala si to, o čo si stála a ešte niečo navyše. Buď sa to vyvinie na kamarátstvo s výhodami alebo na milenecký vzťah. Ja mu do hlavy nevidím, ale to, ako sa ďalej správa naznačuje, že určité city k tebe chová. Či sa u neho jedná o chvíľkové poblúznenie alebo sa rysuje vzťah, ukáže len čas, tak netlač na pílu.

Lillit

Medzi nami to iskrí už 3 roky, len vždy tu niekto bol z mojej strany, kvôli komu som možno aj ja mala zábrany. Veľa krát sme spolu boli vonku, v kine, zabávať sa, kedy som u neho prespala,( každý v inej izbe). Sme každý z iného mesta cca 80 km od seba. Keďže kamoš vie, že nikoho nemám už 7 mesiacov tak tento víkend to bolo úplne iné. Asi som mala potrebu si užiť a nič neriešiť. Nebiť toho pusinkovania a držania, otvárania dverí na aute a strašne veľa maličkosti, by som to pokladala za pekný víkend , ktorý som si skvelo užila s človekom s ktorým sa viem porozprávať a s ktorým som si bližšia. Píše mi krásne SMS plne smajlikovych pusiniek.

Omen

Kamarát to už NIE je, a to "VIAC" už dostal. Prečo by sa viazal, keď sa vždy nájde dosť žien, ktoré s ním "popijú a samozrejme skončia v posteli"?
"Nestala si o to, aby ťa držal"? Tak o čo si stála?

petulienka12

Ku mne keby sa správal takto chalan, tak si asi myslím, že už spolu chodíme. Veď sa úplne tak choval.

veroniqc31

tak ak moze mat to co chce bez vztahu, tak sa mu to logicky zda pohodlnejsie. pritom urcite vztah nejakym sposobom chce, kedze ti to dava vsestranne najavo.
akurat nechce zodpovednost co prichadza so vztahom. aj na tom sa da zapracovat, ak si to napr. dobre vyrozpravate. tazko povedat.

Carie

Tak ked si mu povedala ze vztah nikdy nechces tak v tebe asi vidi idealnu kamosku na sex. Mysli si, ze po nom nikdy nic vazne nebudes chciet a tesi sa z toho. Ja by som to na tvojom mieste zatial neriesila. Uzivaj si jeho blizkost a sex s nim, nepytaj sa ho co chce, nevyznavaj mu city. Bude v tebe vidiet samostatnu trochu nedostupnu zenu a to muzom vacsinou imponuje. Ked budete mat nieco ako vztah ale oficialne to vztahom volat nebudete je mozne ze si raz uvedomi ze vztah nemusi byt az taky zly a bude ho chciet. Ale to len mozno, mozno je taky typ ze je prelietavy s pri ziadnej nevydrzi moc dlho. Ty ho poznas dlhsie, musis vediet co je za typ aj preco nechce mat vztah.