Prosím poraďte ako ďalej-život,láska, problémy

Príspevok v téme: Prosím poraďte ako ďalej-život,láska, problémy
Fitnessman

Ahojte, som 27 ročný chlap. Celý život som nemal ľahký, šikana od 13 rokov do 17, 3x som skončil na psych.liecebni, som uznaný ako polovičný invalid (stredne ťažká depresia a úzkosti), žijem s rodičmi, prácu nemám.
Neviem čo robiť, ale takto žiť nechcem. Neviem prečo ale veľmi túžim po žene, rodine a deťoch. Neviem ale ako z toho kolotoča von, kde si nájsť prácu, kde bývať, či vôbec mám šancu splniť si sen. Kontakt so ženami nulový, vždy mám v hlave len pochybnosti. Inak som celkom fesak, športujem, behavam, som dobrý, milý človek, mám rád prechádzky, prírodu, knižky, lásku.
No neviem ako z tejto bubliny von a žiť plnohodnotný život.
Čas beží, roky pribúdajú, mám aj pozvanie na rande, no neviem čo robiť, neviem kde pracovať, bývať, čo robiť. Je to tak všetko ťažké že občas som fakt smutný.

RarohaBNDK

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Clovek Neznamy

Som z východneho Slovenska..... (velmi konkretne nechem hovoríť - zatial sa nepozname).... Ty si odkial

miki25

Ahoj napíš mi ešte raz. Tvoj mail mi vôbec neprišiel, aspoň ho nevidím. Neviem, prečo lebo pozerám každý deň a keby som ho videl tak určite by som odpísal.

Mail: kimi2028@azet.sk