Priberanie

Príspevok v téme: Priberanie
11Dominika11

Ahojte, ako tu čítam niektoré príspevky akosi som sa ani v jednom bohužiaľ nenašla. Môj problém je, že mám 19 rokov, 170cm, vždy som bola chudá ale kolísala mi váha medzi 47-49 nad 50 som sa bohužiaľ nikdy nedostala. Aktuálne vážim 43 kg čo je podľa mňa až strašné povedať no bohužiaľ aj sa tak cítim. Neschudla som náročky, vždy som sa naopak snažila pribrať no neviem, nikdy sa mi to nepodarilo. Skúšala som pangamin, nejaké sirupy pre deti na podporu chuti do jedla no výsledok bohužiaľ nikde. Mám asi skôr problém s tým že jem málo a neuvedomujem si to. Viete mi niekto poradiť nejaké extrémne kalorické potraviny alebo jedlá ? poprípade ak ste boli v podobnej situácii a pomohli Vám nejaké lieky alebo doplnky stravy, budem veľmi rada :) skúšam si davat aj proteín ktorý mi kúpil priateľ dúfajúc že pomôže no nato vždy chut nemám, ale snažím sa ho jest čo najviac no samostatný proteín mi asi nepomôže.

ahjajjaj

ahoj, bolo by fajn ísť k obvodnému lekárovi na krvný rozbor. Možno za tým, že neješ veľa je chudokrvnosť z nedostatku železa, ktorú možno ľahko riešiť.

SlovanHnoj

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ahjajjaj

asi by bolo férovejšie sa s ním rozísť. Prečo s ním ostávaš? Lebo si si zvykla a bojíš sa jeho reakcie, či škandálu? Lebo sa bojíš, že keď si nájdeš, bude to nakoniec ešte horšie? Alebo že to s niekým iným nevyjde a ostaneš sama?
Ani jeden z týchto dôvodov nie je dosť dobrý na to, aby si s ním ostávala.

marek1251487

naco to riesis, ked sa necitis zle a ani vysledky nie su zle. na nazory okolia sa vykasli. ti sa tebou zaiberaju tych par minut, ked vypotia nejaku narazku a potom si im dalej u prd€l€. uzivaj si jedlo, neries co a kedy. daj si to, na co mas chut a kedy mas chut. je dost mozne ze po dvadsiatke priberies za rok desat kil a budes mat opacny problem. pripadne po prvoom dietati. este si prilis mlada na to, aby si sa takto zaoberala vahou. neboj sa. ono to pride. a ak nie, tak aky to je problem?

martinmlm

Neskúšala si náhodou vegetariánsku stravu abo dačo také. Na strednej spolužiačka skúšala a tiež vychudla na kosť.

11Dominika11

Čo sa týka zdravotnej stránky tak sa citim úplne v poriadku, unavená bývať nezvyknem ani sa necitim zle, skôr mi ide o to že si to všíma už aj moje okolie a nie je vôbec príjemné to počúvať keď nechudnem zámerne :/. Krvný obraz mi robili pred asi 2 mesiacmi a bolo všetko v poriadku, skúsim zajtra zabehnut za mojou doktorkou a budem to asi musiet riešiť len takto.

11Dominika11

Čo sa týka zdravotnej stránky tak sa citim úplne v poriadku, unavená bývať nezvyknem ani sa necitim zle, skôr mi ide o to že si to všíma už aj moje okolie a nie je vôbec príjemné to počúvať keď nechudnem zámerne :/. Krvný obraz mi robili pred asi 2 mesiacmi a bolo všetko v poriadku, skúsim zajtra zabehnut za mojou doktorkou a budem to asi musiet riešiť len takto.

diia

a nemas nejake zdravotne problemy, ked si tak rapidne schudla? byt tebou idem s tym aj doktorke, ona by ti mohla predpisat take tie drinky s ktorych sa pribeha, tusim nutridrink sa volaju.