Priberanie

Príspevok v téme: Priberanie
11Dominika11

Ahojte, ako tu čítam niektoré príspevky akosi som sa ani v jednom bohužiaľ nenašla. Môj problém je, že mám 19 rokov, 170cm, vždy som bola chudá ale kolísala mi váha medzi 47-49 nad 50 som sa bohužiaľ nikdy nedostala. Aktuálne vážim 43 kg čo je podľa mňa až strašné povedať no bohužiaľ aj sa tak cítim. Neschudla som náročky, vždy som sa naopak snažila pribrať no neviem, nikdy sa mi to nepodarilo. Skúšala som pangamin, nejaké sirupy pre deti na podporu chuti do jedla no výsledok bohužiaľ nikde. Mám asi skôr problém s tým že jem málo a neuvedomujem si to. Viete mi niekto poradiť nejaké extrémne kalorické potraviny alebo jedlá ? poprípade ak ste boli v podobnej situácii a pomohli Vám nejaké lieky alebo doplnky stravy, budem veľmi rada :) skúšam si davat aj proteín ktorý mi kúpil priateľ dúfajúc že pomôže no nato vždy chut nemám, ale snažím sa ho jest čo najviac no samostatný proteín mi asi nepomôže.

Lakish

Ak máte problémy so stravou, priberaním, jedením, prejedaním, obezitou, anorexiou, bulímiou..
Je tu riešenie na zdravý život bez obsesií, kontroly váhy..

greysheet.weebly.com

hirta

daj sa v prvom rade vyšetriť, to je gro a následne sa stretni s nejakým výživovým poradcom, ktorý ti pomôže

ahjajjaj

Ahoj Dominika, a ako si na tom po zdravotnej stránke? Rozbor krvi, krvný obraz Ti robili? Mala by si sa obrátiť na obvodného lekára, aby Ti urobil odbery a pokiaľ by tam bola chudokrvnosť z nedostatku železa, po užívaní kvapiek so železom by sa Ti zvýšila chuť do jedla. Samotný vitamín B nemusí stačiť. Možno v injekčnej forme vitamín B12. Je však dôležité mať krvný obraz.