čudné správanie muža

Príspevok v téme: čudné správanie muža
Lucia999Lucia

Ahojte,

chcela by som sa podeliť o môj príbeh. Asi rok chodím na volejbal s jednou skupinkou. Miešané družstvo. Chodí tam aj jeden chalan o ktorom neviem čo si mám myslieť. Vždy keď idem oproti alebo som v tesnej jeho blízkosti, mám pocit, že znervoznie (resp. ak idem už veľmi blízko odvráti pohľad a tvári sa, že ho všetko možné iné zaujíma len nie to, že idem okolo). Keď mu napriek tomu pozdravím, odzdraví. S nejakými pár ľuďmi (aj ženy) som ho videla v pohode baviť sa. Mám pocit, že niekedy po mne aj pozerá, keď som ďalej a myslí si, že to nevidím. Čo si o tom mám mysleť? Chlapi poraďte mi, prosím. Je možné, že ma až tak nenávidí, že znervóznie od hnevu keď som blízko? Myslím si, však, že na to nemá dôvod.

Pekný deň.
Lucia

Boogie

Pravdepodobne si ho dostatocne zaujala, tym padom si sa stala pre neho velkou vyzvou. Aby tuto skusku zvladol, musi sa vydat na cestu do nepoznaneho teritoria.

martinmlm

Čisto môj prípad :)
...nieže sa mu páčiš, ale s velkou pravdepodobnostou je platonicky zalúbený, ale aj žiarlivý na to ako sa správaš k iným chlapom. Velmi blbá kombinácia a mal som s tým dlho problém. Ale už je to v pohode :)))

Lucia999Lucia

Simi :D :D
Tak pekna.. venovala som sa modelingu volakedy, ale to nieje zaruka toho, ze sa konkretnemu panovi musim pacit.
Ale je pravda, ze je nizsi ako ostatni spoluhraci, ale aby som kvoli tomu mala komplex? Inak vyzera normalne.
Kazdopadne je to neprijemne, ked idem okolo neho a on da hlavu na druhu stranu ako keby som smrdela alebo co :D

Simona393

Ale prdlajs
Páčiš sa mu, preto je nervózny. Si pekmá? Podla ,mňa má komplex menejcennosti, ked ta vidi. Asi by sa roztriasol, keby si ho chytila za zadok...
S ostatnými sa baví, lebo sa mu nepáčia, alebo o nich nemá záujem
Ked toto robí ešte v 30ke. to mu moc nezávdiím. Musí popracovať na svojom sebavedomí
Neviem, čo in= by to mohlo byť
Však minule tu bol prípad, chalam chcel osloviť kolegyňu Udajne sa mu nepáčila, nechcel s nou chodiť, ani sex, ale hanbil sa ju oslovit a snoril na internete, ako vyzera smubmy prsteň. Chapeš, robí sa, že o nič nejde a pritom ide o všetko....

Lucia999Lucia

To Vás je až toľko, čo sa Vám stalo niečo podobné??? No nič, ale myslela som si, že chlap po 30ke už z toho vyrástol.
Ale čoho sa tak môžu báť??? Veď ho nechcem zjesť ani nič podobné :D

Simona393

Mne sa toto stalo na strednej. Bol tam hanblivy obyčajný chalan vo vyššom ročníku a so spolusediacou kamoškou sme sa zhodli, že sa nám páči
A presne takto sa tváril, ked ma stretol. Ako ofučaný, keby dostal lopatou po hlave, nasrdený, odklonil pohlad a muchy počítal a ma to nesmierne vytáčalo. už len preto,. že sa mi páčil.
Tak som si zistila jeho druhé meno, telefon domov a večer som mu zavolala, že ahoj, ja som z tej a tej triedy a opísala som mu svoj výzor ako tej mojej spoluprísediacej. A on že dobre. ako sa mam, čo robíme, akú hudbu počúva, ako ho baví škola a normalne 15 min. pokecal, tak ja cela šťastná. Sme sa rozlúčili. A on bol v4. ročníku, končili o mesiac po maturitách a u nás bol zvyk, že štvrtáci si potriasli rukou so všetkými nižšími ročníkmi. Tak sa dovalil do našej triedy, mňa samozrejme obišiel nadurdený a zachm úrený rýchlym krokom ako obvykle, ako by som mu zjedla večeru a došiel k mojej spoluprísediacej a začal je s úsmevom tam vinšovať a gratulovať, celý natešený jej rukou triasol a ona vysmiata..
Hrpzne ma naštval vtedy
Tak som sa zmierla s tým, e asi ma nechcel, ale vrtalo mi to ešte dlho v hlave.... To bol nejaký Boris. Tak Boris, ked si toto čítaš, obe sme boli vtedy do teba zaľúbené :)))) Bodka

chamomile

nie je to az tak cudne alebo zriedkave, moze byt hanblivy, plachy, ja to mam podobne. snad citis, ze preco je taky, najskor sa mu pacis.

Parker

Presne toto isté som zažil s jednou buchtou na SPŠ, keď sme sa stretli, tak už z diaľky na mňa kývala, usmievala sa, pozdravili sme sa, ale nikdy sme nenadviazali žiadny rozhovor, zakaždým keď som ju oslovil, tvárila sa, že nepočula alebo nerozumela, proste ignorancia. Vyhýbala sa bližšiemu kontaktu. Doteraz som nepochopil jej čudné správanie. A tomu je už 25 rokov.

Nighthawk

Milá Lucia.myslím si že má o teba záujem,ale nevie sa prejaviť.
Asi je hanblivý typ,ktovie.ale určite ťa nemá dôvod nenávidieť ak si mu nedala na to dôvod.ale určite sa mu páčiš len má v sebe blok ťa osloviť.