čudné správanie muža

Príspevok v téme: čudné správanie muža
Lucia999Lucia

Ahojte,

chcela by som sa podeliť o môj príbeh. Asi rok chodím na volejbal s jednou skupinkou. Miešané družstvo. Chodí tam aj jeden chalan o ktorom neviem čo si mám myslieť. Vždy keď idem oproti alebo som v tesnej jeho blízkosti, mám pocit, že znervoznie (resp. ak idem už veľmi blízko odvráti pohľad a tvári sa, že ho všetko možné iné zaujíma len nie to, že idem okolo). Keď mu napriek tomu pozdravím, odzdraví. S nejakými pár ľuďmi (aj ženy) som ho videla v pohode baviť sa. Mám pocit, že niekedy po mne aj pozerá, keď som ďalej a myslí si, že to nevidím. Čo si o tom mám mysleť? Chlapi poraďte mi, prosím. Je možné, že ma až tak nenávidí, že znervóznie od hnevu keď som blízko? Myslím si, však, že na to nemá dôvod.

Pekný deň.
Lucia

Lucia999Lucia

Kvôli tomu, že som u neopatovala zaujem, pretoze som si to nevsimla ma nenavidi??? Tak to vy muzi mate velmi krehke ego :D

martinmlm

To sa nevylučuje...mohol sa o kontakt pokúšať predtým, čo si si nevšimla. Odvtedy ťa už nemôže a hladá si inú....Na základe jedného príkladu sa nedá posudzovať všetkých rovnako. A nemôžeš povedať, že to robia len muži, aj ženy stvárajú čudné veci a tiež majú viacerých naraz. Všakže dámy :)

Lucia999Lucia

Dozvedela som sa, ze pocas toho poskulovania po mne, chodieval na rande s kamoskou jednej spoluhracky :D :D - takze asi zalubeny nebol :D

martinmlm

My sme tam neboli, takže možme len typovat. Ak ti na ňom záleží, tak hladaj dôvody dalej. Ak nie, tak to ignoruj a nešopaj do toho, lebo to začne smrdieť :))))))))

Lucia999Lucia

Musim sa priznat, ze toto mi nenapadlo, pretoze pokial sa mne niekto paci, tak sa k nemu spravam presne opacne... napr. ked sa vam paci BMW krasne a ide po ceste okolo Vas, tak otocite hlavu na druhu stranu? Podla mna, kazdy komu sa toto auto paci, tak sa nan pozrie. A nemyslim si, ze by to nevedel na zeny, pretoze jeden spoluhrac o nom prezradil, ze nejake priatelky uz mal... tak ako potom, preboha, zbalil ich? :D :D

stanienka

myslis si, ze je to kvoli tomu, ze ta nema rad? a nenapadlo ta, ze by to mohlo byt aj preto, ze sa mu pacis a jednoducho sa ta hanbi??