čudné správanie muža

Príspevok v téme: čudné správanie muža
Lucia999Lucia

Ahojte,

chcela by som sa podeliť o môj príbeh. Asi rok chodím na volejbal s jednou skupinkou. Miešané družstvo. Chodí tam aj jeden chalan o ktorom neviem čo si mám myslieť. Vždy keď idem oproti alebo som v tesnej jeho blízkosti, mám pocit, že znervoznie (resp. ak idem už veľmi blízko odvráti pohľad a tvári sa, že ho všetko možné iné zaujíma len nie to, že idem okolo). Keď mu napriek tomu pozdravím, odzdraví. S nejakými pár ľuďmi (aj ženy) som ho videla v pohode baviť sa. Mám pocit, že niekedy po mne aj pozerá, keď som ďalej a myslí si, že to nevidím. Čo si o tom mám mysleť? Chlapi poraďte mi, prosím. Je možné, že ma až tak nenávidí, že znervóznie od hnevu keď som blízko? Myslím si, však, že na to nemá dôvod.

Pekný deň.
Lucia

chamomile

vy sa vobec nebavite a ty ho chces pozvat na kavu? este k tomu si ta na fb nepridal? mne sa to nezda dobry napad

Lucia999Lucia

Ahojte,
jasné vyskúšam a dám vám vedieť ako to dopadlo :D
Veď povedzme si na rovinu, horšie to už byť nemôže.
Na soc. sieťach ho majú všetci spoluhráči okrem mňa asi :) nepotvrdil.

Pre mňa je tento prístup práveže prekvapujúci, nakoľko sa mi to nikdy predtým nestalo. A to sa bežne bavím aj s menej obľubenými ľuďmi v kolektívoch, introvertmi a pod.

Cariboo

Zaujimava tema :) Zakladatelka, bola by si prekvapena kolko ludi presne takto reaguje,ked sa im niekto paci. ale i opak byva pravdou, mozes mu byt nesympaticka vyzorom alebo spravanim.

Matrinmlm, tu poslednu radu co si dal, vidiet ze si znalec v obore blokov :) ak je Lucia dost odvazna, mozno to skusi a potom by nam mala napisat ako to dopadlo.

martinmlm

Ak ty si pripravená prijat odmietnutie, tak skús toto:
Choď za ním a povedz mu, že ak nemá priatelku,, tak ho pozývaš na kávu. Ak nemá blok, tak to hneď príjme. Ak má blok a povie nie, povedz že ponuka trvá dajme tomu 3dni či týždeň. Ak sa neozve, žiadny blok nemal, len ta neznáša ako písala Snubka. Ked sa ozve, bude na tebe jak si šikovná :))))))
Veľa šťastia prajem:)

Lucia999Lucia

Tak myslím si, ze je celkom ok. Som sama, pokial by bol aj on single tak preco nie... Len sa chcem spytat, Martin - pokial je tam vybudovana bariera skrz odmietnutie (hoci nevedome z mojej strany), je mozne ze by sa to v nom mohlo zmenit? Pokial je teraz v nom blok voci mne ako si pisal? Nech ho zbytocne netyram svojim zaujmom. Dakujem :)

Simona393

:-)) Už sa to zamotáva. Ak sa ti páči, prečo nejdeš za ním a nepovieš mu, či ide s tebou na kávu? Znalosti o kamoškinej kamoške vynechaj
Alebo chod na to viac úpromne a m u povedz, kamo, už to preháňaš.. Ked ideš okolo, tváriš sa akoby si videl velrybu a to sa mi teda nepáči..
Máš nejaký problém so mnou?? :-))

martinmlm

to čo sa my tu domnievame nemusí byť pravda...ale teba sa môžme opýtať, že prečo ho tu rozoberáš? Chceš ho?

Lucia999Lucia

Kvôli tomu, že som u neopatovala zaujem, pretoze som si to nevsimla ma nenavidi??? Tak to vy muzi mate velmi krehke ego :D