čudné správanie muža

Príspevok v téme: čudné správanie muža
Lucia999Lucia

Ahojte,

chcela by som sa podeliť o môj príbeh. Asi rok chodím na volejbal s jednou skupinkou. Miešané družstvo. Chodí tam aj jeden chalan o ktorom neviem čo si mám myslieť. Vždy keď idem oproti alebo som v tesnej jeho blízkosti, mám pocit, že znervoznie (resp. ak idem už veľmi blízko odvráti pohľad a tvári sa, že ho všetko možné iné zaujíma len nie to, že idem okolo). Keď mu napriek tomu pozdravím, odzdraví. S nejakými pár ľuďmi (aj ženy) som ho videla v pohode baviť sa. Mám pocit, že niekedy po mne aj pozerá, keď som ďalej a myslí si, že to nevidím. Čo si o tom mám mysleť? Chlapi poraďte mi, prosím. Je možné, že ma až tak nenávidí, že znervóznie od hnevu keď som blízko? Myslím si, však, že na to nemá dôvod.

Pekný deň.
Lucia

Katariiiiiiiina

Ďakujem Martin za odpovede, veľmi sa teším z toho ako Ti to dobre dopadlo.
Ako som písala môj manžel mal ten istý problém. Ja som dosť výrečná, takže keď som si to všimla (že po mne ide), tak som ho oslovila - pokecala - uvoľnila atmosféru - schmatla a viac nepustila :D
Minule na to spomínal, že po každom takom rozhovore mu bolo 2 dni nejako čudne na hrudi :D

Katariiiiiiiina

martinmlm - ten prípad čo si uviedol v poslednom príspevku je ten "Z jednej ženskej som mal také problémy(neustály tlak, bolesti hlavy), že som bol aj na CT."? Očividne daná žena už od samého začiatku nejavila záujem, čo je však smutné využívala ten Tvoj. Z nej si dostal ten blok? Nie z tej čo tragicky zahynula?
Prepáč, že sa toľko vypytujem. Ale zaujalo ma to.

martinmlm

Ked si osobou ktorú lúbiš, je ti fajn. dúfam, že je to u všetkých takto:).....problém je, keď niesi.
ZAS môj prípad: Pracovne sme sa stretávali niekolkokrár do týždňa niekolko rokov. Poznali sme sa dobre. Z mojej strany náznaky záujmu boli, ale kedže som bol hanblivý, nepovedal som to priamo. Ona musela vedieť, že mám záujem, Využívala moju náklonnosť na službičky. Mala zdrav. problémy( alergie, po žensk. stranke) tvrdila,že nemôže mať deti, na tabletkách.....Dal som jej informácie, odporúčil literatúru, vysvetlil....a ŤAPA si na diskotéke zbalila hromotlka a teraz má dve deti........ A teraz sa na to pozeraj a vkuse na to mysli...koho by z toho hlava nebolela? .....Žiarlivost môžeš prejavovat buď scénou, krikom, bitkou alebo opačne sa uzavrieš.

Katariiiiiiiina

martinmlm ďakujem veľmi pekne, že si sa venoval môjmu prispevku a napísal nám Tvoj nie moc pozitvíny príbeh. Veľmi sa teším, že to napokon dobre dopadlo. Rozmýšľam ako by sme vedeli pomôcť autorke, keďže podľa toho čo píšeš - hoci sa Ti daná osoba prihovorila, mal si blok a odmietal si sa s ňou baviť. V takomto prípade si myslím, že je lepšie nechať danú osobu tak a nevšímať si ju... ale to je len môj názor.
Ale zaujalo ma to s tou bolesťou hlavy.. to za každým keď ste sa spolu bavili, Ti došlo zle? Ak sa o tom nechceš takto verejne baviť, napíš mi mail, celkom ma to zaujíma :)

martinmlm

Katariiiiiiiina.......neviem jak u iných, u mna sa psych.blok vytvoril v detstve. Na prázdninách u babky bolo dievča-anjel s ktorým sme trávili prázdniny(na dedine, kravy,ohník, kosenie, huby, kupanie...)....a ked som už okolo 14-15rokov tam prišiel a tešil sa na ňu, tak sa vozila na bicykli s chalanom tam odnich a vtedy som ju znenávidel. Prestal s nou rozprávat atd...aj napriek tomu že sa ona snažila. A po roku sa doma naši rozprávali. že šli partia na zábavu, scíplo im auto na žel.priecestí a všetci stihli vyskočit, len ona nie. Rozfláklo ju na malé kúsky a zbierali ju po trati na stovkách metroch...tak som mal blok...Mal som záujem o niekolko žien, no bez úspechu. Z jednej ženskej som mal také problémy(neustály tlak, bolesti hlavy), že som bol aj na CT. Až do 35ky, kedy som si povedal že to musím prekonat a vdaka internetu a zoznamke som si našiel priatelku a máme nádhernu dcérku...Tak ja by som takýchto ludí neodsudzoval, pokial neviem čo za tým môže byť. A čo za tým je, ti taká osoba len tak na nos nezavesí.

Katariiiiiiiina

Ahojte, čítam tu Vašu tému a akoby si môjho manžela v začiatkoch randenia opisovala... Len s rozdielom, že on robil voči mne to isté + chodieval na online zoznamky a lajkoval baby na instagrame (možno aj fb??). Takže sa chcem spýtať martinmlm (vravíš, že si taký istý) ale aj iní páni prečo muži pokiaľ poškulujú po istej dáme a sú do nej platonicky zaľúbení - tak prečo idú na zoznamku / insta atď a tam obzerajú / konverzujú / randia s inými ženami???
Veď keď sa mi raz páči jedna, tak predsa myslím len na ňu a nie na iné... dajte mužský pohľad na vec :)
Pekný večer,
Katka

laktoza98

A vieš, čo si myslím ja? Myslím, že by si mala ísť za ním a povedať mu, že sa ti jeho správanie zdá čudné. Ja som proste za to, aby ľudia medzi sebou otvorene komunikovali. Ľudia si komplikujú život úvahami, proste ho s tým skús konfrontovať. Uvidíš ako zareaguje a budeš vedieť hneď na čom si :-) Ak sa tak správa pre to, lebo mu vadíš alebo čo, aspoň to budeš vedieť a už si nemusíš ďalej lámať hlavu. V tom prípade, by som to už ďalej neriešila, ak proti tebe niečo má, je to len a len jeho problém, nie tvoj. A možno ak ho oslovíš, zistíš, že sa mu páčiš a naozaj je len hanblivý, málo sebavedomý. Ak ti nič nebráni, otvorene sa ho na to spýtaj, nevidím na tom nič zlé :-)

Lucia999Lucia

Tak toto mi, priznam sa, nenapadlo. Skor som isla tym smerom, ze je pod jeho uroven sa so mnou bavit.. tak, ze preto sa odmieta. Napr. nieco ako ked sa mne prihovori starsi uchylnejsi pan - tiez sklopim zrak a uteciem...
Pretoze mne ked sa niekto paci, tak sa mu "podsuvam", vyhladavam prilezitosti na osobny kontakt.. a nie ked nahoda takuto prilezitost poskytne, tak odvraciam zrak.