Prvýkrát ku gynekológovi ako 24očná - poraďte niekoho v BA

bambulka32

Áno, preventívne prehliadky sú zadarmo, to máš pravdu. U gynekológoch sa väčšinou platí len za úkony, ktoré sú navyše a tie má skoro každý doktor vypísané na stránke alebo v čakárni. Len si daj fakt pozor, aby si si dobrého gynekológa našla!!!

kajomija

ahoj, tak ako ti uz baby napisali, treba si vybrat doktora, zavolat a spytat sa, ci beru este pacientky, lebo v Bratislave vela doktorov ma uz plno. z mojich skusenosti by som ti poradila doktora Millymu. som jeho pacientkou a je to perfektny odbornik. minuly rok ked som zistovala pre kamaratku, tak bral nove pacientky a myslim, ze este stale berie. no pre istotu si zavolaj a zisti.

Carie

No ku gynekologovi na preventivky je urcite lepsie chodit uz skor ale to je teraz jedno. Ja mam jedneho gyndosa, sprvoti by som ho odporucala, bol mily, ludsky a profesionalny. V poslednych rokoch je ale podrazdeny, uz ho to evidentne nebavi a nevie sa dockat dochodku kam aj asi coskoro pojde. Pozri si tie recenzie, tie ti mozu vela povedat. Chodievaj tam potom raz rocne aj ked ti nic nie je.

snejty

Pozri si recenzie lekarov, pregoogli diskusne fora. Ked si vyberies lekara, zavolas tam s otazkou, ci berie novych pacientov. Potom ta objednaju. Pri prvej navsteve vypises iba dotaznik a zalozia ti kartu. Na vysetrenie ta objednaju az o mesiac od zaevidovania - skor to poistovna nepreplati.

ahjajjaj

ahoj, nepoznám, ale keď máš kamarátky v Ba, môžu Ti poradiť ony. My tu na fóre nemusíme byť práve z BA. Na tom, že ideš prvýkrát ku gynekológovi ako 24 ročná, nič zlého nevidím, doteraz si ho nepotrebovala.