Prvýkrát ku gynekológovi ako 24očná - poraďte niekoho v BA

isabellawampire

Peťka áno, papiere som si stihla vybaviť, našťastie to nebolo nič komplikované. A presne ako si napísala, cez internet som sa objednala na preventívku. Už len počkať do dátumu, keďže som až na november objednaná.

petulienka12

To je super Izabela, že ste sa tak dohodli. A všetky potrebné papiere si si stihla povybavovať? Už ako čítam, tak doktor aj ordinuje, tak sa už pomaly môžeš aj objednať na preventívnu prehliadku. Cez internet ti kázala sestrička, že?

Katty32

Keď to už nemá na stránke napísané, tak isto ordinuje. Keby ešte stále maródil, tak isto by to nechali napísané aby o tom pacientky vedeli.

modrizitka

zeny uz asi ordinuje, lebo som si teraz naklikala ich webovu stranku a uz tam nic o neordinovani doktora nie je napisane. uz asi normalne pracuje.

isabellawampire

Peťka ahoj, idem ti napísať, čo som zistila. Volala som do ambulancie pána doktora Millyho. Sestrička mi povedala, že stále berú nové pacientky ale že momentálne je pán doktor na PN-ke. No dohodli sme sa, že od októbra by som prestúpila k nemu a potom keď bude ordinovať tak spravíme preventívnu prehliadku. Súhlasila som, nakoľko už chcem mať nejakého ženského doktora. Už keď budem k nemu patriť, tak môžem aj otehotnieť :-)

eweriin

vsimla som si to na stranke napisane a chcela som vediet, ci to je tak, lebo 16.9. som objednana na preventivnu prehliadku a zatial mi nikto nic nedal vediet. aj preventivne prehliadky robi ten zastupujuci lekar?

kajomija

eweriin ja som jeho pacientkou a je to pravda, ze teraz zo zdravotnych problemov neordinuje. je tam iba sestricka, ktora podla potreby posiela pacientky k zastupujucim lekarom. si sa to od niekoho dopocula alebo si videla na stranke napisane?

eweriin

baby chodi tu niektora z Vas k doktorovi Millymu? co je na tom pravdy, ze teraz zo zdravotnych problemov neordinuje?? :O je to ozaj tak? :O

mamarta2

-ano annah, potom ma uz zobrali. vies preco to tak je? lebo ked si tehotna, tak musis pomaly kazdy mesiac ist na kontrolu a tym padom si u gynekologa casto. ked nie si tehotna, tak preventivka je raz rocne a inak pokial nemas ziadne problemy, tak ma doktor od teba kvazi "pokoj". a ked ma doktor uz plny stav, tak si nemoze dovolit zobrat zenu, ktora mu tam bude kazdy mesiac chodit, lebo je tehotna. radsej zoberie taku, ktorej spravi preventivnu prehliadku a ma zarobene. kazdy gynekolog to takto robi, pokial uz ma fakt ze vela pacientok-