Prvýkrát ku gynekológovi ako 24očná - poraďte niekoho v BA

zdravienko175

tiez som zacala chodit ku gynekologovi neskorsie ale nastastie mam stale vsetko v poriadku, tak to taky problem nebol. teraz si davam ale kazdy rok velky pozor na to, aby som absolvovala preventivnu prehliadku, lebo viem, ze je dolezita! a preto aj Vam babulky odporucam, jednoznacne chodit na tieto kontroly, lebo nikdy neviete, co sa vo vasom tele moze zmenit, vytvorit a pod. treba to fakt dodrziavat a este ked to mame aj zadarmo :)

humienka5

presne tak, pokial to bude stale takto isto ako to je, tak od neho v ziadnom pripade neodidem! dobre si citala, je to tak. ma velmi dobre vybavenu ordinaciu, vie spravit rozne vysetrenia na jednom mieste. pridavam ti link na ich sluzby, aby som to nemusela vsetko vypisovat. nech sa ti paci: gynekolog-milly.sk

marculienka55

@humienka5 ano, toto som veru aj ja na neho pocula. a vsak pokial sa neprestahujes alebo pan doktor neprestane ordinovat, tak nie je dovod aby si od neho odchadzala. a co sa tyka vybavenosti ordinacie, ako to ma? lebo som citala, ze on vie spravit rozne vysetrenie priamo v ambulancii? to fakt ma take pristroje dobre?

humienka5

momentalne je mojim zenskym doktorom MUDr. Milly a pevne dufam, ze dlho aj bude, lebo mi vyhovuje. vsetky problemy riesi, nie ako ini gynekologovia, ze cakaju, cakaju a potom vela krat je uz neskoro.

shimuri

@humienka5 ani sa tomu necudujem, doktori nemaju radi, ked to zeny podcenia a nechodia pravidelne na preventivne prehliadky. a potom je to problem aj s preplacanim v poistovni.

humienka5

och, tato tema mi pripomenula seba, kedze tiez som isla az tak neskoro na prvu preventivnu prehliadku a poriadne som si od doktora vypocula. vyhresil ma, co som tak neskoro prisla. no ja som sa strasne bala. odvtedy chodim ale pravidelne kazdy rok na preventivky, lebo si uvedomujem, ze taketo vysetrenie netreba podcenovat.

Katty32

Áno modrizitka, aj ja som na základe tohto oznamu pochopila, že už normálne ordinujú. A je to dobré, aspoň si všetky žienky stihnú spraviť preventívne prehliadky a hlavne tehuľky môžu chodiť na kontroly.