Prvýkrát ku gynekológovi ako 24očná - poraďte niekoho v BA

annah

*mamarta2 a už potom ťa akože úplne v pohode ten gynekológ zobral keď si porodila a mala si baby? to prečo tak postupujú?:-O

isabellawampire

Dobre ste baby spravili, že ste mi to napísali, lebo o tomto som vôbec nevedela, že niektorí ženský doktori berú nové pacientky ale nie tehotné. Myslela som si, že keď berú nové tak všetky! Budem si na to dávať pozor pri zisťovaní. Ďakujem Vám! ;)

mamarta2

-aj mne sa to raz stalo, ze ma doktor nechcel zobrat kvoli tomu, ze uz mal nadstav tehotnych a ja som bola akurat v tom case v prvom mesiaci tehotenstva. potom som teda ostala u mojho, kedze sa mi nechcelo hladat ineho a ked som porodila, tak som isla k tomu, ku ktoremu som chcela ist!-

petulienka12

Veď práve preto som ti to napísala, aby si potom neostala zaskočená. Lebo viem, že aj kamarátka k nemu chcela prestúpiť, no bola tehotná a tým pádom ju ani nezobral. Musela potom hľadať iného.

petulienka12

Isabellawampire ak k nemu ale plánuješ prestúpiť, tak sprav tak ešte skôr ako budeš tehotná, lebo on tehotné pacientky už neberie, keďže tých má dosť veľa. To len aby si nebola zaskočená, keď ťa nebude chcieť zobrať ak už budeš tehotná. Rozmysli si to poriadne ešte predtým!

isabellawampire

A aj si bola počas tej doby tehotná? Lebo dosť ma zaujíma ako sa správa k tehotným pacientkam? Plánujeme dieťatko a preto by som rada vedela, lebo aj podľa toho sa rozhodnem ku ktorému doktorovi nastúpim.

kajomija

od roku 2017 k nemu chodim. v tom roku som sa pristahovala do Bratislavy a postupne som si tam vsetkych potrebnych doktorov vybavila.