Nerozhybaný chlap

Príspevok v téme: Nerozhybaný chlap
Anetka234

Ahojte. Mám vzťah 4roky, bývame u jeho rodičov. Priateľ sa nechce odsťahovať, vyhovára sa vecne na financie, ale na drahé rozmary typu-značkové oblečenie utraca na týždennej báze, Má po 30tke, ani svadba, ani dieta - lebo zase niesu financie na takéto basavely ako vraví on. So svojou sestrou sú prepojení volajú si denne sto x , chodí ju navštevovať každý deň, po práci nejde domov, ale vysedávať k sestre a pletkovat, domov príde o 22 a ide spat.... neviem čo mám robiť - je proste nerozhybany, neviem či mu mám dať ultimátum? Koľko mám čakať ? Spamätá sa vôbec niekedy takýto typ muža ? Už má to nebaví tolerovať...

janofero

Hmm, znova sa pýtam, ako je možné, že sa títo ľudia dali dokopy. Už len to, že bývate u rodičov mi príde ako čudné, ja by som to vôbec nedokázal. Ak by som bol žena, a mal okolo 30 tky tak taký muž by ma nepriťahoval, ktorý nemá ani vlastný byt. Potom je tu aj otázka, či takto peniaze rozhadzoval vždy iba na drahé čačky.
A to so sestrou odkedy takto vysedáva? Ak vysedával aj predtým ako ste sa vôbec dali dokopy?

kikusqa788

utekala by som od takého chlapa kadeľahšie. zostali by ste tam bývať na večné veky a bola by si rada keby ste nakoniec neskončili v jednom dome aj s rodinou jeho sestry

Cariboo

treba sa s nim otvorene a bez placu porozpravat. ako si on predstavuje vasu buducnost? ako si predstavuje vlastny zivot? trvaj na odpovediach, nie hned ale casove ultimatum by ho mohlo nakopnut. a potom, ked sa nic nezmeni, ty sa pohni dalej sama

1994ka

Ahoj,

a neskúšala si mu dať to ultimátum teda? Nejako túto situáciu vyriešiť treba, lebo nemôžeš čakať donekonečna kým sa uráči sa postaviť na vlastné nohy. Mali by ste si vyjasniť aké máte obaja vízie do budúcnosti a úprimne si povedať čo od seba očakávate, či sa vôbec tie dve cesty majú šancu niekde stretnúť.

Inak myslím si, že to nemôže skončiť inak ako rozchodom - čím skôr, tým lepšie pre teba.

monster_energy

sorry jako ale nechápem prečo taký chlap má priateľku keď mu očividne nevyhovuje partnerský život a nechce si zakladať rodinu :D

ja som tiež podobný, rád si kúpim značkové oblečenie ale aspoň si priznám že nemám zvyšné peniaze na rodinu a preto si partnerku nehľadám. asi mu vyhovuje že má pravidelný sex a nemusí si po večeroch hľadať partnerky na jednu noc :D

Anetka234

Môžem odísť k rodičom. Jeho sestra má taktiež 30rokov, sú na seba extrémne naviazaní už od malička. Jeho sestra Partnera má, ale nemajú veľmi dobrý vzťah. Preto si myslím, že si tým niečo kompenzuje vo vzťahu s bratom... ide o to že môj partner nežije nás život ale život sestry, napr. Sme v obchode ideme na nákup a hneď jej vola či niečo nepotrebuje, áno je to pekne gesto rad pomáha, ale nemyslim si že je normalne jej každý deň robiť nákupy... a obskakuje ju ako ona piskne , sestra má priateľa, obaja majú zdravé ruky nohy, autá...