Skleroza multiplex

majlo2

nefinka - doslova mi bolo povedané "nové aktívne ložiská"
Jak som si raz povedal: Ešte pár ložísk a otvorím si vlastnú "rafinérku". Veď čo iné sa dá s ložiskami robiť?! :)

nefinka

:cloe - ak si si nevšimla, toto je diskusia o SM a nie o nejakých bláboloch s urieknutím, tak tu nerob reklamu na hentaké hovadiny

majlo2

Snáď jej to až tak moc nevadilo. Nojo, treba občas zmazať históriu po sebe :)
Inak je super, že sa má skvele, nech jej to len vydrží. Tiež si skúsim teraz po maturite upraviť stravu a uvidím ako to na mňa bude vplývať.

ela070

majlo 2.co ti napisat hadam len to ze zivot ide dalej a bude aj lepsie treba verit.odmlcala som sa.dcera ma odhalila ze pisem o nej ale ja som len zistovala ze co a ako jej pomoct od ludi co to maju.citi sa vyborne a to je podstatne.neberie ziadnu liecbu len sme trosicka upravili stravu.

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

včielka

LASI VEĎ skús zmeniť stravu, ja som včielka,už so to tu písala, ľudia veď to stojí za to trochu sa obetovať a ináč sa stravovať a bude Vám lepšie, viem to zo skúsenosti

tina78

podla mna je to chore ked tu ktosi si pyta pomoc ved preco nejdes k doktorovi?

keby som si vedela pomoct tak uz som davno zdrava :-(

hnusna choroba cudujem sa ze este farmaceuti nevymysleli nieco na vyliecenie len hluposti vymyslaju

majlo2

Ak nezaberá treba doktorovi, mi ti tu nejako extra nevieme pomôcť. Jedine písať a písať :)
Ako som už napísal, copaxone zatial neberiem ale chystajú sa mi ho nasadiť. Nič viac o ňom neviem akurát, že sa pichá každý deň.